Ноутбук та книжка – подарунки абонементу бібліотеки від патріотів до ювілейної річниці Андрея Шептицького

Цьогорічне відзначення 155 річниці з дня народження видатного українського церковного та суспільного діяча Андрея Шептицького стало особливим для абонементу центральної бібліотеки по вул. Короля Данила 16, що в обласному центрі. З нагоди цієї дати абонемент бібліотеки отримав чудовий і потрібний подарунок – ноутбук – від імені ОУН і редакції «Нескореної Нації», який вручив її голова Віталій ЦАПОВИЧ.

Даруючи його бібліотеці, пан Віталій зазначив:

– В тому, що цей подарунок став можливий, є головна заслуга Почесного Голови ОУН, 94 річного ветерана ОУН-УПА Іллі Сливінського, який проживає у селі Микитинці Івано-Франківської міської ради, на прохання якого благодійники-патріоти придбали цей ноутбук. Пан Ілля як істинний патріот прагне, щоб наші бібліотеки і заклади культури поширювали і пропагували українську мову, літературу та історію, а без сучасних технічних засобів це робити вкрай складно.

А ми як міська Організація українських націоналістів беремо цей абонемент під свою опіку і будемо йому постійно допомагати, бо в цьому мікрорайоні живе багато старших людей, які навчені ходити до бібліотеки і є її найактивнішими читачами вже десятки років, на відміну від молоді, яка вже багато читає он лайн. До того ж, це одна з найкращих і найдієвіших бібліотек у Івано-Франківську, тут проводиться багато різноманітних тематичних заходів, і цікаві тематичні бібліовітрини привертають увагу мешканців мікрорайону своїми барвистими, а інколи і вишиваними експозиціями, наче закликають відвідати цей заклад.

Бібліотекарі, своєю чергою, щиро подякували Віталію Цаповичу та Почесному Голові ОУН Іллі Сливінському за чудовий подарунок, адже у сучасних умовах, коли бібліотеки стають елементами відкритого інформаційного простору, це вкрай необхідна річ. Цього ж дня на абонементі відбулася ювілейна посвята «Праведники віри: Андрей Шептицький».

Віталій Цапович також презентував користувачам закладу книгу академіка Володимира Сергійчука «Українські державники: Андрій Шептицький», а раніше ними були подаровані двотомники про життя Патріарха Йосифа Сліпого та Головнокомандуючого УПА Романа Шухевича.

Поетеса, журналістка.