На базі Івано-Франківського ліцею №10 працювала літня школа з вивчення іноземних мов

Однією з головних навичок людини в сучасному світі є знання іноземних мов. Вони відіграють досить важливу роль. З їхньою допомогою ми розширюємо свій кругозір, спілкуємося з мешканцями інших країн, долучаємося до чужої культури, піднімаємося кар’єрними сходинками й по-новому дивимося на навколишній світ.

З огляду на це любов до іноземних мов з великою турботою і відповідальністю прищеплюють своїм учням керівництво та педагоги Івано-Франківського ліцею №10. Нещодавно на його базі з ініціативи директора навчального закладу Руслана Куриндаша організували роботу літньої мовної школи, метою якої було створення відповідного мовного середовища для заохочення учнів до вивчення англійської та польської мов.

Учасниками літньої школи були 63 учні 5-7 класів, розділені на чотири вікові групи. План навчальної роботи склала вчителька англійської мови Ірина Бандура. Навчально-виховний процес підпорядковували тематичним дням, які проводили англійською і польською мовами: «День майстер-класу», «День творчості», «День бібліотечного уроку», «День спортивного дозвілля».

Роботу в літній школі забезпечували вчителі англійської та польської мов, а також інші педагоги та класні керівники залучених до того проекту класів.

«Ми дуже переживали. Це для нас був справжній виклик. Коли викладаєш предмет послідовно згідно з програмою – це одне, а коли потрібно якось цікаво та по-особливому подати це англійською, то стає складніше. Та ми впоралися і досягли поставленої мети. Багато інформації черпали саме з досвіду закордонних літніх мовних шкіл», – прокоментувала діяльність школи вчителька англійської мови Руслана Школьна.

З огляду на відгуки учасників школи, отримані по завершенні її роботи, можна стверджувати, що були створені належні умови для змістовного навчання та цікавого дозвілля. Мовна школа на базі ліцею №10 продемонструвала, що вивчення іноземної мови – це легко, просто, цікаво й доступно. Ліцей планує проведення мовної школи і в наступному році, удосконаливши свою методику й підхід до дітей.

Ольга СЕЛЕПІЙ.

Студентка 2 курсу факультету журналістики університету Короля Данила.