Модерне «Джерельце». У Солотвинській ТГ відкрили один із найкращих закладів прикарпатського дошкілля

У Порогах Солотвинської ТГ відбулися урочистості з нагоди відкриття модерного закладу дошкільної освіти «Джерельце», в яких взяли участь керівники обласної ради й ОДА. Цей дошкільний заклад на сьогодні є одним із найкращих на Прикарпатті – його розмістили в капітально відремонтованому приміщенні Будинку культури, і розрахований він на 100 дітей із функціонуванням 4 груп.

Голова Солотвинської сільської ради ТГ Манолій Піцуряк наголосив, що підтримка дошкільної освіти є пріоритетним завданням для влади, тому й надалі значну частину уваги буде приділено цьому напрямові роботи. Керівник громади також додав, що селищна рада прийняла рішення насамперед розв’язувати проблеми, які для місцевих жителів є найбільш злободенними.

«Відкриття закладу дошкільної освіти – це саме те, чого найдужче хотіли жителі Порогів, адже досі діти відвідували дитсадки в Гуті й Яблунці і тільки незначна частина дошкільнят п’ятирічного віку мала можливість відвідувати дві дитячі групи при Порогівському НВК», – зазначив М. Піцуряк.

Чільник найвищого самоврядного органу в області Олександр Сич у своєму виступі назвав відкриття дитсадка в Солотвинській ТГ знаковою подією.

– Я сам народився в такому далекому селі на Поліссі, і в нас дитсадка не було, – розповів він. – Пам’ятаю: будь-що нове, що появлялося у селі, було чимось неймовірним, і всі тішилися з того. Тож можу уявити радість селян від того, що в їхньому селі з’явився ошатний, великий, добре обладнаний дитячий садочок. Я радію за людей, що їхні діти відвідуватимуть такий гарний дошкільний заклад, навчатимуться, зростатимуть добрими українськими громадянами.

Звичайно, як голова обласної ради тішуся, що обласна рада доклалася до цього процесу. Загалом таке будівництво – недешева справа. Цей садочок обійшовся приблизно в 20 мільйонів гривень, з них орієнтовно 3,5 млн – з обласного бюджету. Це наша частка, це те, що ми змогли викроїти з обласного бюджету. Радію, що спільно з депутатським корпусом ми змогли знайти ці гроші і докласти своїх зусиль, аби з’явився такий садочок. Отак ми маленькими кроками розбудовуємо Україну, крихта до крихти: ремонти шкіл, стадіонів, введення в дію дитсадочків...

Редактор відділу газети “Галичина”