Майже на чверть мільйона модернізовано шкільні харчоблоки

Торік в Україні у рамках освітньої субвенції з Держбюджету було виділено 400 млн грн для поліпшення матеріально-технічної бази харчоблоків закладів загальної середньої освіти. З тієї суми Івано-Франківщині перепало 15,5 млн. Та заклади загальної середньої освіти змогли освоїти лише майже 14,87 млн (96%), а з виділених, окрім того, сукупно 11 млн грн з місцевих бюджетів освоїли ще менше – 8,6 млн (74%). Та все ж і того вистачило на поточний та капітальний ремонти приміщень, забезпечення сучасним технологічним обладнанням та заміну інженерних комунікацій у 107 шкільних харчоблоках і на ремонт вентиляційних систем самих закладів загальної середньої освіти.

Найбільше коштів (по 400 тис. грн) було виділено на модернізацію харчоблоків ліцею №23 ім. Р. Гурика м. Івано-Франківська, Долинського ліцею №7 Долинської ТГ, Снятинського ліцею ім. В. Стефаника. Крім того, значні обсяги робіт проведено в таких навчальних закладах області, як Старобогородчанський ліцей Старобогородчанської ТГ; Росільнянський ліцей Дзвиняцької ТГ; Манявський НВК Солотвинської ТГ; Іваниківський ліцей Богородчанської ТГ; Галицький ліцей ім. Я. Осмомисла; Бурштинська ЗШ №2; Верхнянський ліцей Верхнянської ТГ; Брошнівська гімназія та Брошнів-Осадський ліцей Брошнівської ТГ; Болехівський ліцей №1 «Академічний».

Правда, надані 2020-го кошти лише наполовину покривають потребу фінансів на приведення матеріально-технічної бази шкільних харчоблоків в області у відповідність до нормативної.

За матеріалами Головного управління Держпродспоживслужби України в області.