«Контінентал» передав укомплектовані медичні сумки медикам Івано-Франківщини

Медицина залишається пріоритетною сферою, яку постійно фінансує «Контінентал Фармерз Груп». Особливо підтримки потребують працівники медичної сфери із сільської місцевості. Саме тому п’ятий рік поспіль компанія втілює в життя проєкт, спрямований на допомогу ФАПам та амбулаторіям у селах присутності «Контінентал». У межах цього проєкту вони отримують укомплектовані медичні сумки та халати. Зокрема наприкінці квітня їх передали у фельдшерсько-акушерські пункти та амбулаторії сіл, де працює кластер «Карпати» компанії «Контінентал». А це 35 населених пунктів Івано-Франківської області, а також Підгаєцька і Монастириська територіальні громади Тернопільської області.

Загалом від початку реалізації проєкту на придбання сумок та халатів «Контінентал» спрямував понад 964 тис. грн. Цього року витрати на нього перевищили 224 тис. грн, зазначають у компанії. Вартість кожної сумки — близько чотирьох тисяч гривень. Вона містить ампульницю, тонометр, стетоскоп, термометр та інші медичні інструменти спеціального призначення. За словами старости Росохацького старостинського округу Галини Мельничук, працівники медичної сфери дуже задоволені медичним інвентарем.

«Медичні сумки від «Контінентал» отримали медсестри, які працюють у нашій амбулаторії сімейної практики та медицини. Вони зазначають, що тепер у них є усе необхідне для проведення доброякісного первинного огляду пацієнта та надання невідкладної медичної допомоги. Отримані сумки мають зручне зонування та укомплектовані базовими приладами», – розповідає Г. Мельничук.

Від початку проєкту медичні сумки з додатково придбаними медхалатами отримали також фельдшери Тернопілля, Хмельниччини. Тоді охопили медзаклади тих районів, де обробляють землю кластери «Тернопіль», «Полісся» та «Поділля». Цього року продовжують реалізацію цієї ініціативи. Нині загалом 243 такі сумки від «Контінентал» – це велика поміч медикам у вчасному та якісному наданні лікарської допомоги людям. Компанія і надалі хоче розширювати географію проєкту. В її планах – охопити заклади первинної медицини Львівської, Чернівецької областей у селах присутності «Контінентал Фармерз Груп».