«Контінентал» передав мотокоси для семи старостинських округів Галицької громади

Тепер подбати про благоустрій своїх населених пунктів жителям Галицької громади буде значно легше. Вони зможуть швидше покосити бур’яни й чагарники, навести лад на кладовищі, впорядкувати територію біля школи чи дитсадка. Усе завдяки тому, що «Контінентал Фармерз Груп» придбав сучасні мотокоси для семи старостинських округів.

Старости сіл Медині та Залукви та представник компанії Ігор Метенька під час передачі мотокіс.

«До нас із проханням про це звернувся міський голова Галича Олег Кантор. Звісно, ми зважили на потреби територіальної громади й закупили сім мотокіс на суму 89,5 тис. грн. Техніку отримали Бринський, Вікторівський, Залуквянський, Крилосівський, Комарівський, Мединський та Сапогівський старостинські округи», – зазначив старший менеджер зі зв’язків з громадськістю кластера «Галич» Ігор Метенька.

Селяни кажуть, що з сучасним інструментом працюватиметься швидше й простіше.

«Така допомога потрібна та доречна. Добре, що партнери забезпечили технікою, бо в нас жодної мотокоси не було, – зауважив староста села Комарова Григорій Івасишин. – «Контінентал» допомагав нам і раніше. Наприклад, за сприяння компанії ми облаштували огорожу й залили відмостку в дитячому садку».

Вдячний «Контінентал Фармерз Груп» і староста Сапогова Йосиф Мельничук.

«Спасибі агрохолдингу за мотокосу. Адже нам важливо регулярно обкошувати територію та дбати про впорядкування округу загалом», – наголосив Йосиф Йосифович.

Зазначимо, що «Контінентал» має окремий соціальний бюджет для допомоги населеним пунктам у регіонах, де обробляє землі. Лише за шість місяців 2023 року компанія спрямувала на розвиток сіл і містечок понад 13 млн грн. Зокрема 1,7 млн грн «Контінентал Фармерз Груп» виділила для розв’язання проблем у впорядкуванні населених пунктів.

Мар’яна РУДА.