«Контінентал» допомагає поширювати Вифлеємський вогонь

Уже доброю традицією для компанії «Контінентал Фармерз Груп» стала підтримка міжнародної скаутської акції – «Вифлеємський вогонь миру». У різдвяну пору представники «Національної скаутської організації України – Пласт» поширюють символічний вогник усією Україною. Його передають від міста до міста й заносять у церкви, державні установи, школи, сиротинці, лікарні.

Вогонь миру запалюють у Вифлеємі, в місці народження Ісуса Христа, та щороку поширюють по всьому світу. Він знаменує мир, любов і добро, світлу радість різдвяного дива, надію на краще майбутнє. Пластуни передають Вогонь миру в усі свої осередки, тож він потрапляє в кожну область України. Зокрема одна з найважливіших місій «Пласту» в кампанії поширення Вифлеємського вогню миру – передати цей символ миру й любові українським військовим, які захищають нашу країну від російської агресії.

«Наша компанія підтримує пластову акцію «Вифлеємський вогонь миру» вже шостий рік поспіль. Щоразу компанія виділяє кошти на транспортні витрати, пов’язані з розвезенням вогню, а також на виготовлення спеціальних атрибутів – дерев’яних лампадок, у яких передається вогонь, додаткових свічок, пам’ятних календарів та інформаційних буклетів. Цього року «Контінентал» виділив близько 100 тис. грн», – розповів співкоординатор проекту, провідний менеджер соціально-інвестиційного відділу «Контінентал Фармерз Груп» Василь Капустинський.

Працівники «Контінентал» долучилися до поширення Вифлеємського вогню миру на усій території своєї присутності, а це – п’ять областей Західної України: Тернопільська, Львівська, Хмельницька, Івано-Франківська та Чернівецька. Зворушливі церемонії передавання вогню розпочалися ще перед Днем святого Миколая, щоб кожен вірянин зміг запалити ним свічку на Святвечір.