Колядники з різних районів Гуцульщини презентували й самобутні взірці давніх різдвяних словоспівів горян

Регіональний фестиваль «Гуцульська коляда-2022» відбувся у Верховині. Участь у святковому дійстві взяли колядницькі гурти як із самої Верховинщини та інших куточків Івано-Франківщини, так і з Буковини й Закарпаття.

Вітаючи учасників та гостей різдвяних фестин священнослужителі району побажали колядникам у мирі ходити до кожної оселі і нести світлу звістку про Народженого Сина Божого. Колядникам подякували за їхнє високе мистецтво й за участь у такому культурологічно-просвітницькому заході народний депутат України Володимир Тимофійчук та керівники органів державної влади й місцевого самоврядування в районі – голови райради й РДА Юрій Філипчук і Василь Бровчук, чільник Верховинської селищної ради територіальної громади Василь Мицканюк.

А загалом «Гуцульська коляда-2022», на якій представили й рідкісні вікодавні українські колядки, надіслала Україні і світові потужний енергонастрій на міцне здоров’я в кожну родину, на мир, благодать та процвітання народів, на Господнє благословення для наших воїнів, які стоять на сході України на захисті суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.