Керамічна плитка як головний вектор зеленого будівництва

Керамічна плитка є важливим компонентом у створенні будь-якого дизайну приміщення. Особливо це стосується проєктів зеленого будівництва, яке спрямоване на зменшення впливу на навколишнє середовище. В цьому випадку керамічна плитка на підлогу є оптимальним варіантом для оздоблення інтер’єру, оскільки це абсолютно нешкідливий і екологічно чистий матеріал. Більше того, в багатьох випадках глина, яка використовується під час виготовлення, на 40% складається з перероблених відходів. 

Зручність і міць керамічної плитки 

Продовжуючи тему переваг, не варто забувати, що керамічна плитка – це дуже зручне покриття на всіх етапах: від моменту укладання на підлогу і до подальшого довготривалого використання. Керамічна плитка здатна десятиліттями зберігати свої зовнішні характеристики. Матеріал має оптимальні властивості для тих, хто свідомо підходить до облаштування власного простору.

На сайті інтернет-магазину «Лео Кераміка» представлений широкий асортимент продукції за вигідними цінами, в тому числі керамічна плитка на підлогу від відомих світових брендів.

Як вибрати плитку на підлогу?

Як вибрати плитку на підлогу?

Під час вибору матеріалу важливо враховувати кілька ключових аспектів, таких як вартість, міцність, стійкість до зносу, водонепроникність та естетичний вигляд. Зверніть увагу також на такі нюанси:

  • плитка на підлогу може бути також зроблена з різних типів матеріалів (глина, кварц каолін тощо);
  • плитка має високий рівень стійкості до хімічних речовин і вологи, тому це покриття прекрасно підходить для ванних кімнат і кухонь;
  • плитка суттєво впливає на загальний дизайн та оздоблення інтер’єру, а вибір матеріалів занадто великий, тому обирати серед такого розмаїття треба разом з фахівцями.

Інтернет-магазин «Лео Кераміка» пропонує керамічну плитку на підлогу для різних приміщень: кухня, ванна кімната, коридор, вітальня, тераса і т.д. На сайті компанії можна обрати кахель або іншу плитку для підлоги на будь-який смак та бюджет, швидко і недорого.

Як замовити екологічну плитку на підлогу

Мережа магазинів Leoceramika здійснює доставку по всій Україні, включаючи Львів, Київ, Харків, Запоріжжя, Одесу, Чернівці та інші міста. Також купити екологічну плитку можна безпосередньо в одному з магазинів Leoceramika. Фахівці з інтернет-магазину допоможуть і підкажуть вам вибрати плитку, щоб реалізувати будь-які ваші сміливі ідеї.