Інтернет у Львові за технологією GPON

У сучасних реаліях стало важливо забезпечити абонентів надійним інтернет-з'єднанням із високою швидкістю передачі даних. Технологія GPON, Gigabit Passive Optical Network, є однією з найпопулярніших для надання широкосмугового інтернету та інших телекомунікаційних послуг через оптичні волокна. Вона широко використовується для побудови оптичних мереж в таких містах, як Львів, де високі вимоги до швидкості і якості інтернет-з'єднання.

Провідні інтернет-провайдери у Львові пропонують підключення за технологією GPON, більш прогресивною, ніж через мідні кабелі.

 

Принцип роботи

GPON використовує пасивні оптичні компоненти, які не потребують електроенергії для передачі даних на великі відстані (до 20 кілометрів).Технологія дозволяє передавати дані в оптичних мережах з високою швидкістю до 2,5 Гбіт/с в низхідному напрямку (від центру до користувача) та до 1,25 Гбіт/с у висхідному напрямку (від користувача до центру). GPON забезпечує одночасне підключення до мережі інтернет, передачу телебачення (IPTV) та телефонії.

 

Переваги для абонентів

Чому вигідно підключити інтернет Львів саме таким способом? Є низка причин:

  • висока швидкість інтернету, що ідеально підходить для потокового відео високої чіткості, онлайн-ігор та інших застосунків, які потребують високої пропускної здатності;
  • оптичні волокна менш схильні до перешкод, ніж традиційні мідні кабелі, що забезпечує більш стабільне з'єднання;
  • більша дальність передачі без втрати якості. Сигнал може передаватися на великі відстані, що робить GPON відмінним вибором для розгортання у великих містах та пригородних районах;
  • хоча первісна вартість встановлення оптичних мереж може бути вищою порівняно з мідними кабелями, довгострокові витрати нижчі через менші витрати на обслуговування та більшу пропускну здатність;
  • одна мережа може одночасно надавати кілька сервісів, що включає інтернет, телефонію та телебачення, знижуючи потребу в декількох окремих підключеннях.

Замовити підключення можна в інтернет-провайдера Копійка у Львові. Попит на послугу зростає. Вже підключені абоненти позитивно відгукуються про якість сервісу та параметри інтернет-з'єднання.

Оператор пропонує різні тарифи на домашній інтернет за технологією GPON. Абонент може вибрати велику швидкість за ті ж гроші, які платив раніше.

Попит на послугу зростає. Вже підключені абоненти позитивно відгукуються про якість сервісу та параметри інтернет-з'єднання.