Головою обласної «Батьківщини» переобрали Дмитра Шлемка

Відбулася XIII звітно-виборна конференція Івано-Франківської обласної організації ВО «Батьківщина». Її головою делегати одностайно переобрали Дмитра ШЛЕМКА.

Як повідомили у пресслужбі обласної «Батьківщини», у заході взяли участь 134 делегати та запрошені ветерани, активісти партії, депутати рад різних рівнів. Учасників конференції привітав голова Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина» Василь Деревляний, керівник департаменту партійного будівництва виконавчого секретаріату ВО «Батьківщина» Віктор Олійник.

Делегати конференції заслухали та обговорили звіт про роботу обласної організації за період з 13 березня 2016 року по 29 лютого 2020 року. З доповіддю виступив її голова Дмитро Шлемко, який підбив підсумки президентської і парламентської виборчих кампаній, а також виборів в об’єднаних територіальних громадах, акцентуючи на успіхах обласної «Батьківщини». На заході окреслили основні завдання у контексті місцевих виборів, що відбудуться 25 жовтня цього року. Відповідно прийняли постанову, яка визначила основні напрями роботи з новими завданнями обласної «Батьківщини» на наступний звітний період.

«У 20 міських, районних партійних організаціях Прикарпаття триває інтенсивна підготовка до місцевих виборів, оскільки вони матимуть тепер особливе значення з огляду на зміни в контексті децентралізації. Наші напрацювання, у результаті яких Івано-Франківщина продемонструвала найбільшу підтримку кандидата на пост Президента України Юлії Тимошенко, успішна парламентська виборча кампанія, а також найкращі результати на виборах в ОТГ, дають нам підстави вважати, що «Батьківщина» на місцевих виборах займе лідируючі позиції в області», – наголосив Дмитро Шлемко.

Редактор відділу газети “Галичина”