Галичина за 13 травня: «Зродилася великої години», 400-мільйонна перспектива прикарпатських ТГ, «За плугом Слова» (письменницькій організації – 50), на 150-річчя В. Стефаника…

13 травня сповнюється 31 рік від виходу першого числа газети «Галичина». Отож про минуле й сьогодення часопису в контексті української дійсності йде мова в публікації «Зродилася великої години».

Пропонує видання і ювілейні статті – голови обласної організації НСПУ Світлани Бреславської з нагоди півстоліття письменницької спільноти, яке сповнилося 10 травня, та доцента кафедри української літератури Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Євгена Барана на 150-річчя Василя Стефаника, яке відзначимо 14 травня.

У матеріалі журналістки Оксани Процюк «Понад 400 000 000» з коментарями голів низки прикарпатських територіальних громад розповідається про обнадійливу перспективу для органів місцевого самоврядування в області – отримати наступного року сукупно 0,4 мільярда гривень додаткових надходжень.

Кореспонденцією постійної авторки газети Оксани Дрогомирецької «Схеми й формули обману» часопис продовжує тематику «газової війни», яку ведуть проти українців доморощені власники підприємств зі збуту блакитного палива та його транспортування до споживачів.

Газета також анонсує другий етап обласної депутатської спартакіади, який відбудеться 15 травня на базі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання, та Третій пробіг слідами «Галицької трансверсальної залізниці» (з нагоди 150-річчя від початку її будівництва), що триватиме на теренах Тлумаччини 16 травня.