Форум «CommUnity» покликаний синхронізувати рух громад у напрямі цифровізації

Цифровізація України – важливий аспект розвитку нашої держави. В сучасному світі треба знаходити нові підходи до всього. І головне – необхідно думати про людей і діяти так, аби жити і працювати їм було максимально зручно.

Таким був лейтмотив першого на Прикарпатті обласного форуму цифровізації громад «CommUnity», в якому взяли участь і столичні гості – зокрема представники міністерств цифрової трансформації України та регіонального розвитку, Уповноваженого Верховної Ради України у сфері захисту персональних даних…

«Мета форуму – надати допомогу органам місцевого самоврядування, територіальним громадам області у запровадженні процесів цифровізації, – зазначив заступник голови обласної держадміністрації Богдан Футерко. – Оскільки рівень готовності громад до переходу на цифрові технології є доволі різним, то проведення такого заходу допомогло його делегатам від них отримати необхідні знання щодо запровадження цифровізації й поділитися власними напрацюваннями в тому ключі. А позаяк Коломийська ТГ є однією з найуспішніших у реалізації онлайнового обслуговування громадян, адже в її міській раді функціонує електронний документообіг та чимало інших цифрових сервісів для потреб як органів влади, так і простих людей, то саме тут і відбулося таке дійство».