Cyberpunk 2077: останнє велике оновлення 2.1

Днями в Уніан з’явилася новина про те, що CD Project Red неочікувано випустила останній патч 2.1 для Cyberpunk 2077. А, згідно з матеріалом overclockers.ua, це останнє велике оновлення польської студії перед тим, як вона сфокусується на створенні “Відьмака”. До речі, відомо, що над релізом вже працює більша частина штату компанії.

У пресрелізі зазначається, що патч отримав безліч виправлень минулих помилок та нові атрибути. До останніх можна віднести, наприклад, систему метрополітену, переносне радіо та покращені функції битви з босами. Тож, перед тим як знайомитися з новими опціями гри, можна зарядитися азартом завдяки ВіпКазино, на якому знаходиться безліч безкоштовних ігрових слотів від відомих виробників.

Також, повідомляється, що водночас з оновленням, гра отримала версію Ultimate Edition. У цьому виданні гравці знайдуть весь необхідний контент з оновленнями та безкоштовними атрибутами. Більш того, ця версія вже доступна для комп’ютерів, Ікс-боксів та Плейстейшн-5. А, у Steam, повна версія коштує приблизно 1440 гривень.

Детальніше про нові можливості відомої рольової гри

Шанувальники Cyberpunk 2077 давно запитували якісь оновлення, наповнені новими можливостями. Тож, поляки змогли розширити захоплюючий ігровий всесвіт в останньому патчі 2.1. До нього увійшли наступні атрибути:

  • Після проходження певної частини сюжету, гравці мають можливість скористатися метро, яке включає 5 ліній та 19 станцій, що знаходяться у різних частинах Найт Сіті;
  • Слухати радіо можливо не тільки в автівці, але й у будь-яких інших місцях;
  • Додано 5 нових мотобайків та авто Порше 911 Кабріолет;
  • Якщо любовна лінія персонажу завершена, можна влаштувати нові романтичні зустрічі, у будь-який момент.

Також, розробники змогли впровадити деякі корисні артефакти, наприклад біноклі для деяких локацій міста. А, під час перебування на території Dogtown, продуктивність ПК або приставки буде підвищуватися. Також, оновлення отримали бійки з босами, замовлення на викрадення авто та багато іншого. Окремо, варто відзначити наявність переігруваних автоперегонів у різних районах Найт Сіті. Завдяки штучному інтелекту, вони здатні забезпечити складніші та насичені враження.

Додаткові дані про оновлення Cyberpunk 2077

Коли гравець планує використати мотоцикл, його можуть здивувати нові можливості перегонів. По-перше, брати участь у них тепер можливо необмежену кількість разів. По-друге, сам процес їзди на байку отримав покращення: можливість робити різні трюки, їздити на одному колесі та кидатись у ворога холодною зброєю під час погоні.

Варто згадати і про деякі сюжетні оновлення. Наприклад, після будь-яких взаємодій з бандами, вони можуть влаштувати полювання на головного персонажа. Тобто, квести, пов’язані з викраденням та доставленням автівок, можуть перетворитися на справжній екшн з погонею та перестрілкою.

Також, покращення здобули раунди з трьома босами. Наприклад, більш хардкорний сюжет отримала бійка з Адамом Смешером. Більш того, гра отримає повну підтримку Dualsense для персональних комп’ютерів.

Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри.