Чому користувачі хочуть купити iPhone 13?

Останнім часом однією з обговорюваних і гарячих тем очевидно став iPhone 13, адже вихід цього телефону користувачі чекали цілий рік. Що ж такого особливого у цій новинці? На думку багатьох користувачів новий гаджет від всесвітньо відомої компанії все ж таки став розчаруванням, адже від функціональності гаджета очікувалося набагато більше. Але чи це так насправді і чи дійсно продукція Apple здає позиції звичайним смартфонам?

Камера – новий крок у майбутнє

Камера нового iPhone 13 справді оновилася і тепер вона знімає набагато краще. Виробники постаралися поліпшити якість фотографій, що видаються, а також розширити формат зйомки - і як нам здається, їм це чудово вдалося. Розглядаючи фотографії з нового Айфона можна з упевненістю стверджувати, що:

  • покращало створення контрастних фото;
  • більша кількість доступних фільтрів;
  • макрозйомка та деталізація об'єктів;
  • покращена зйомка при поганому освітленні та похмурій погоді;
  • портретна зйомка в рази краща;
  • наявність нічної зйомки на всіх об'єктивах і функція slo-mo для відео;
  • підвищилися можливості широкоформатної зйомки.

Користувачів приємно тішить кіноефект на новому iPhone 13, що дозволяє створювати на своєму гаджеті справжні життєві фільми. Але за статистикою, цією функцією користується лише невеликий відсоток користувачів і вкрай рідко - чи можна віднести її до переваг гаджета?

Але не варто забувати, що нові багатомодульні камери від Apple мають і значний недолік, про який багато хто навіть не здогадується. Основна проблема нових айфонів полягає в тому, що камера має опуклу форму і випирає з корпусу. Це призвело до того, що тепер камери розбиваються набагато частіше за екрани. Якщо екран ще можна врятувати, наклеївши захисне скло або помістивши гаджет в чохол, то опукла камера набагато частіше наражається на падіння. Можливо, незабаром компанія Apple зверне увагу на цю проблему, але наразі вона є вагомим недоліком лінійки iPhone 13.

Зміни екрану та підвищення його корисності

Багато хто каже, що екран нового Айфона не збільшився порівняно з попередньою лінійкою і це справді так. Але виробникам вдалося збільшити кількість корисного простору екрану за рахунок зменшення так званої чубчика – виїмки під датчики розпізнавання обличчя та фронтальну камеру. За словами виробника вона зменшилася на цілих 20%, але багато користувачів стверджують, що на цьому не варто акцентувати увагу, адже всіма нелюбима чубок як і раніше залишилася.

Оновлений чіп та iOs 15 - чи їх чекали найбільше?

Вихід нового iPhone 13 приніс зміни у внутрішньому оснащенні гаджета, адже тепер він доповнюється вдосконаленим чіпом і новою платформою iOS 15. Але все ж таки це не найочікуваніші нововведення, адже очевидно, що найбільше користувачі чекають на появу ProRes. Це зручний відеоформат, який оцінили користувачі багатьох смартфонів. Але його впровадження в Айфони довго відкладали - і тепер в 2021 році любителі iPhone нарешті зможуть насолодитися цією функцією.

Для любителів відеозйомки це стане справжнім проривом, адже тепер можна знімати відео без втрати якості та з високим рівнем деталізації. Редагування стало в рази простіше і ніяк не позначається на якості відзнятого матеріалу, а при зйомці зберігається динамічний діапазон. Чи стане iPhone 13 новим проривом і фаворитом любителів Apple - точно відповісти на це питання поки що не можна. Зрозуміло лише одне: компанія постаралася на славу, щоб створити високоякісний гаджет із збільшеним набором можливостей.