Автомати від ELK Studios – вдале покоління сучасних ігор

Багато розробники ігрових автоматів починали свою діяльність багато років тому, але компанія ELK Studios почала активно розробляти оригінальні проекти тільки в 2012 році. У той час світ азартних ігор перебував на підйомі, тому залишилося лише уточнити вимоги гравців і підготувати вдалі проекти відповідно до стандартів того часу. Сучасні розробки відповідають нинішнім запитам гравців, гарантуючи високу якість в технічному плані.

Відмінні риси автоматів

Фахівці користуються оригінальними сюжетними лініями і незвичайними подіями. Найчастіше в основі застосовуються тематики комп'ютерних ігор, фільмів і навіть книг. Тут автомати Elk Studios можна ознайомитися з пропозиціями і активувати кожен з слотів в демонстраційному режимі. Сучасні технології ні в якому разі не обмежують розробників, а навпаки спрощують процес створення гри.

Більшість слотів доповнюються нестандартними структурними параметрами. Є 5 барабанів і чимала кількість ліній, а всього є 178 варіантів формування комбінацій. Всі вони описуються у відповідній таблиці, яка розміщена в налаштуваннях кожного автомата.

Геймплей слотів доповнюється бонусами і спеціальними раундами. Розширені можливості також допоможуть запустити безкоштовні обертання і подвоєння поточного виграшу. Участь в призових іграх принесе додатковий дохід.

Варіанти ігор від ELK Studios

Автомат Valkyrie стане корисним для тих, хто хоче познайомитися зі скандинавською тематикою. Є 1024 виграшні комбінації, дикий символ і раунд з безкоштовними обертаннями. Platooners забезпечить гравцеві його перенесення на повноцінну знімальний майданчик, де можна заробити за допомогою спеціальних можливостей. Taco Brothers – класична мексиканська тематика з дикими знаками і великою кількістю базових символів.