Apple ID та iCloud: що це та навіщо треба?

Якщо ви тільки знайомитеся з «яблучною» продукцією, то варто приділити увагу Apple ID та iCloud. Іноді здається, що ці технології та програми настільки складні, що це відштовхує від покупки новенького смартфону Apple. Якщо ж ви наважились і вирішили, наприклад, iPhone 15 Plus купити, ми допоможемо розібратися з базовими правилами.

Ідентифікатор Apple ID: основне

Apple ID — це особистий обліковий запис. За допомогою нього можна об’єднати всі Apple-гаджети та взаємодіяти між різними сервісами. Ви можете після реєстрації без проблем користуватися App Store, iMessage, Apple Music, FaceTime тощо. Це схоже за акаунт Google для роботи на більшості смартфонів з операційною системою Android.

Для реєстрації необхідно ввести основні свої дані:

  • повне ім’я;
  • дату народження;
  • адресу електронної пошти;
  • номер телефону.

Не хвилюйтеся про безпеку даних. Apple відомий особливими технологіями конфіденційності.

Створити обліковий запис легко. Зазвичай це роблять ще на етапі першого увімкнення смартфона. Просто дотримуйтесь інструкцій на екрані. Якщо пристрій вже активовано, то в налаштуваннях для активації ідентифікатора достатньо тільки натиснути на зображення людини й далі заповнювати дані.

Сервіс iCloud: основне

iCloud — це один із сервісів, що доступний після входу в обліковий запис. Це хмарне сховище, де ви можете синхронізувати дані та сервіси. Можна створювати безпечну резервну архівацію. Перевага в тому, що один сервіс можна увімкнути на різних пристроях. Тож завдяки цьому ви об’єднаєте дані з вашого смартфона, планшета й ноутбука. Також ви матимете в будь-який час доступ до фотографій, відео, документів, паролів тощо.

Також хмарне сховище можна активізувати на Apple TV. Це також додасть зручності при перегляді фільмів чи грі на консолі.

Якщо ви думаєте, чи переходити на продукцію Apple, то однозначно — так. Вона може здатися незвичною в перший момент. Проте насиченість програмами, сервісами й функціями дозволить вам створити ідеальну екосистему всередині гаджетів. Придбати смартфони чи інші прилади ви можете на сайті grokholsky.com.