7 причин, чому вам потрібен Айфон 13

Айфон 13 — найбажаніший смартфон 2022 року. З неймовірною продуктивністю, кращими камерами, професійним екраном і 1 Тб пам'яті в топовій версії. У iPhone 13 реалізована маса нових технологічних рішень, які роблять його найкращим на ринку та найбажанішим для покупців. Докладніше про Айфон 13 та чому його варто придбати розповідають спеціалісти інтернет-магазину Stylus.

Довгоочікувані 120 Гц

Останні три роки ходили чутки про те, що Айфони отримають екрани з підвищеною частотою оновлення. Замість 60-герцових з'являться 90-герцові або 120-герцові. Але ми не побачили їх ні в iPhone 11, ні в iPhone 12. Всі припущення інсайдерів реалізувалися в 2022 році. Нарешті моделі з приставкою Pro оснастили професійними OLED-екранами із частотою оновлення 120 Гц (технологія ProMotion).

Що дають 120 Гц звичайному користувачеві? По-перше, найкраща взаємодія з інтерфейсом, по-друге, більш плавний ігровий процес. У iPhone 12 Pro Max частота становить 60 Гц, і різниця між пристроями сильно відчувається. Особливо якщо попрацювати на одному телефоні і потім відразу ж перейти на інший.

Ще в iPhone 13 підвищили рівень яскравості до 800 ніт у звичайному режимі і до 1200 ніт при відтворенні HDR-контенту. Користуватися смартфоном на вулиці при яскравому сонячному світлі тепер набагато комфортніше.

Революційний чіп A15 Bionic та 1 Тб пам'яті

За стабільну роботу системи, камер та інших компонентів відповідає процесор A15 Bionic, створений за 5-нм техпроцесом. Він складається із шести ядер і здатний виконувати до 15 трильйонів операцій на секунду. Новий процесор отримав нові кодери та відеодекодери, які знадобляться для зйомки відео у форматі ProRes (також нова фішка 13 Айфона). З новим чіпом швидкодія пристрою зросла на 20% у порівнянні з попередньою серією, та на 50% у порівнянні з іншими смартфонами. Крім цього, 13 серія отримала потужніший графічний процесор — 4-ядерний. Це покращує не тільки ігровий процес та взаємодію з доповненою реальністю, але й можливості відеозйомки.

Ще одне невелике, але важливе нововведення — це модифікація на 1 Тб пам'яті. Тепер ви зможете знімати ще більше контенту та зберігати все у телефоні. Також у 13 серії немає більше версії на 64 Гб, а модельний ряд починається з модифікації на 128 Гб. А ще у вашому розпорядженні завжди є хмарне сховище iCloud.

Функція ProRes — особливість серії Pro

Айфон 13 серії Про став першим смартфоном, на який можна повноцінно знімати та редагувати відео в ProRes та відправляти для редагування у Final Cut. Головними перевагами формату ProRes є те, що він зберігає відмінну деталізацію та чіткість. Використання технічно просунутого процесора та нових функцій дозволяє записувати на телефон професійні відеоролики з кращою деталізацією.

Режим «Кіноефект»

Найголовнішою фішкою 13 серії став режим Кіноефект, або Cinematic Mode. Він дозволяє знімати відео з ефектом боке, плавно розмиваючи заднє тло. За рахунок такого ефекту відео виглядають так, наче відзняті на професійний кінооб'єктив. Плюс до всього система Neural Engine, озброївшись можливостями штучного інтелекту та нейротехнологій, відстежує об'єкт зйомки, використовуючи постійний фокус на об’єкті. Коли людина переміщується у кадрі, система фіксує кожен її крок, щоб не змастити тло. Людина рухається і фокус «іде» разом із нею, а фон залишається ззаду розмитим. Якщо ви любите знімати відео на телефон, то ця функція буде дуже доречною. Відео з нею виходять дуже ефектні.

Портретний режим із Smart HDR 4

Айфон і раніше був лідером у плані портретної фотозйомки, але в 13-й серії з'явився ще й режим Smart HDR 4. З ним камера навчилася автоматично налаштовувати контрастність залежно від умов зйомки. Так кадр виходить максимально реалістичним.

А цифра «4» у назві режиму означає, що камера розпізнає до чотирьох людей у ​​кадрі, тому навіть групові знімки із друзями будуть по-справжньому якісними.

Фотографічні стилі

У iPhone 13 з'явилися «Фотографічні стилі». Від фільтрів стилі відрізняються тим, що не змінюють колір шкіри та колір неба. Але стилі змінюють теплоту кадру — роблять його холодним або теплим. Стиль важливо застосувати перед тим, як ви вирішили зробити фото, щоб камера зафіксувала колір неба та шкіри. Усього є чотири стилі:

  • насичений — посилить кольори на знімку;
  • контрастний — додасть вашому кадру контрастності;
  • теплий — фотографія вийде із золотистим відтінком;
  • прохолодний — фото з синім відливом.

В цілому цікавий спосіб зробити фото ефектнішим.

Купити iPhone 13, 13 mini, 13 Pro або 13 Pro Max вигідно можна на сайті stylus.ua. Тут постійні акції та розпродажі, завдяки яким ви купите бажаний гаджет за приємною ціною.