5 критеріїв вибору смарт-годинника

Якщо ви вперше обираєте смарт-годинник, то розгубитися серед кількох сотень моделей буде неважко. Треба знати, на що звернути увагу та які бренди можна вважати надійними. Поради щодо вибору допоможуть придбати якісний гаджет.

Як вибрати розумний годинник?

Годинник можна підібрати за такими характеристиками:

  • функції;
  • бренд;
  • ємність акумулятора;
  • дизайн;
  • вартість.

Насамперед варто оглянути список функцій, які виконує гаджет. Більшість моделей можна використовувати як фітнес-трекер, отримувати повідомлення та дзвінки, сповіщення з різних додатків. Якщо вам потрібен пристрій з NFC, зверніть увагу на серію Samsung Galaxy Watch. Серед них є багато моделей з функцією безконтактної оплати. Вони дозволяють обмінюватися даними з платіжними терміналами на відстані до 10 см.

Звісно, виробник також має велике значення. Якщо Apple випускає надійні та дорогі гаджети, оснащені інноваційними технологіями, то під брендом Xiaomi виходять доступні пристрої для користувача зі стандартними вимогами. Тому вибір бренду великою мірою залежить від бюджету.

Ємність акумулятора завжди є важливим критерієм вибору, оскільки від цього залежить автономність гаджету. Чим більше функцій виконує годинник, тим більше енергії він потребує. Отже краще вибирати модель, яка може забезпечити автономність на добу та більше, інакше пристрій може раптово вимкнутись.

Дизайн — справа смаку та зручності. Ви можете придбати спортивний варіант, якщо розраховуєте на тренування з годинником. А можете вибрати універсальний або діловий стиль, який вдало поєднується з будь-яким образом.

Як вибрати годинник для дитини?

В дитячих моделях головними є функції для батьківського контролю та зв’язку з дорослими. Важливо, щоб за допомогою гаджета дитина могла прийняти дзвінок і зателефонувати батькам у разі потреби. Корисна функція GPS-маячок, за допомогою якого можна визначити місцезнаходження дитини. Зі свого смартфону мама або тато може внести до списку контактів годинника необхідні номери, а також увімкнути камеру на ньому та побачити, що відбувається.