Порошенко прийняв виклик Зеленського провести дебати на стадіоні “Олімпійський”

Кандидат у президенти, який набрав у першому турі виборчих перегонів найбільшу кількість голосів виборців (близько 30%), Володимир Зеленський звернувся до нині чинного Президента України Петра Порошенка, котрий теж пройшов до другого туру виборів, відеозверненням з пропозицією провести дебати не в телестудії, як це було зазвичай, а на стадіоні “Олімпійський”.

"Стадіон так стадіон, я чекаю на вас, Володимире Олександровичу", – погодився на пропозицію Петро Порошенко, незважаючи на пафос опонента та голослівність у частині організації самих дебатів. Президент відреагував та дав відповідь у своєму відеозверненні:

Глава держави погодився провести дебати з кандидатом у президенти Володимиром Зеленським на стадіоні “Олімпійський”, проте порекомендував Зеленському прочитати Закон України про вибори Президента України, де зазначено порядок та умови проведення дебатів. У законі зазначено, що дебати перед другим туром мають проходити на суспільному телебаченні, в присутності телекамер і транслюючи їх на всю країну. Втім, навіть незважаючи на це, Петро Олексійович погодився на умови опонента, лиш би той спробував публічно розповісти українцям, яким же шляхом має намір вести країну.

Також застеріг, що дебати – це не шоу, а серйозна розмова про стратегію розвитку країни, про історичний вектор, який обере Україна надалі, про цінності і пріоритети. “Країна не просто обирає президента, вона обирає свою долю на роки та десятиліття”, – сказав П. Порошенко.