За підтримки «Контінентал Фармерз Груп» Вифлеємський вогонь мандрує Західною Україною

«Контінентал Фармерз Груп» допомагає поширювати Вифлеємський вогонь миру. Компанія планує передати його у 400 населених пунктів, де вона орендує землі.

Власне, це щорічний передріздвяний проєкт агрохолдингу. Близько п’яти років поспіль «Контінентал…» втілює його в життя спільно з національною скаутською організацією «Пласт». Символічний вогонь миру та єднання поширюють через церкви, навчальні заклади та органи самоврядування.

Бюджет проєкту перевищив 80 тис. грн. Коштом компанії придбано понад дві тисячі лампадок і свічок. Також «Контінентал…» узяв на себе витрати на логістику та друк поліграфічної продукції.

«Пластунські осередки разом із регіональними представниками компанії спільними зусиллями поширюють Вифлеємський вогонь миру в п’яти областях України: Тернопільській, Львівській, Хмельницькій, Івано-Франківській та Чернівецькій. Нинішнього року це відбувається з дотриманням усіх карантинних обмежень. Ми забезпечили посланців вогню індивідуальними засобами захисту, передача відбувається із залученням обмеженої кількості людей. Ми хочемо, щоб навіть в умовах карантину Вогник надії та єднання горів у домівках пайовиків та жителів громад, де компанія обробляє землі», – зазначив Василь Капустинський, провідний менеджер соціально-інвестиційного відділу «Контінентал Фармерз Груп».

Вифлеємський вогонь вважають провісником різдвяних свят. Його зберігають, щоб запалити свічку на Святу Вечерю та не дають згаснути до Йордану. Вважають, що Вифлеємський вогонь є символом тепла, миру та злагоди, а також душевного спокою. Тож цьогорічна реалізація проєкту як ніколи важлива, щоб у складний для всіх час благословенний вогонь дарував надію на краще.

Під час передачі Вифлеємського вогню в офісі «Контіненталу…»