Які існують біржі криптовалют в Україні?

На сьогодні біржі криптовалют вважаються найбільш популярними сервісами для проведення транзакцій із криптовалютою в Україні. Цьому сприяє зручність та легкість у користуванні платформою, детальне пояснення усіх функцій біржі на сайті та цілодобова служба підтримка у виникнення запитань. 

Звичайно, не кожна криптовалютна біржа є зручною у користуванні та надійною. Тож у цій статті розповімо, на які параметри звернути увагу при виборі платформи для торгівлі віртуальною валютою та які криптобіржі існують в Україні.

Як обрати біржу криптовалют?

Якщо ви новачок у сфері віртуальних активів, то рекомендуємо звернути увагу на ті криптобіржі, які пропонують своїм користувачам наступні можливості:

  • Скористуватися демо-версією сайту, тобто провести транзакції, виставити ордери та спробувати інші активності, які пропонує біржа, так званими несправжніми коштами.
  • Ознайомитися із усіма можливостями біржі за допомогою детально прописаних інструкцій та рекомендацій на ній; 
  • Безпроблемний вивід коштів на свою кредитну карту з балансу. На жаль, це можна перевірити лише з особистими коштами або довіритись відгукам на незалежних сайтах. 

Та біржа криптовалют, яка містить у собі всі вищезазначені переваги вже має право претендувати на надійну платформу для торгівлі криптовалютою. 

Окрім цього слід знайти інформацію про об'єм торгів на біржі, кількість монет та торгових пар, варіанти вводу та виводу коштів, а також розмір комісій за транзакції.

Чи є відмінність між українськими та європейськими біржами криптовалют?

Насправді жодна криптобіржа не піддається регулюванню ніякому органу правління і, також, не існує установлених параметрів та правил, яким вона має відповідати. Тому кожна біржа є індивідуальною незалежно від країни або частини світу, на території якої вона була заснована. 

Єдиною відмінністю між українськими та європейськими біржами можуть бути підтримувані мови та фіати. Біржа криптовалют в Україні зазвичай має інтерфейс сайту українською мовою, а одним із варіантів фіатів є гривня. 

Які криптовалютні біржі існують в Україні?

В Україні можна виділити декілька криптовалютних бірж:

  • KUNA
  • WhiteBIT
  • BTC TRADE UA
  • QMALL 

Вірючи рейтингам та відгукам самою великою та надійною українською криптовалютною біржою з великим різновидом активностей вважається біржа WhiteBIT.