Як накрутити підписників в Тік Ток, безкоштовно чи платно: огляд Топ-7 сайтів

TikTok — одна з найбільш популярних сучасних соціальних мереж, яка дозволяє гарно заробляти, рекламуючи продукти і послуги та роблячи цікавий контент й інтеграції з брендами. Але на практиці можливість монетизувати власний акаунт є далеко не у всіх користувачів соціальної мережі. А лише у тих, що мають насправді велику кількість фоловерів.

Мінімальна аудиторія акаунту у TikTok, що дозволяє отримувати прибуток, становить 1000 підписників. Він полягає не у тому, що ТікТок платить за кількість користувачів, які підписалися на акаунт, або перегляди та лайки під вашими відео. Прибуток може бути у вигляді донатів під час прямих ефірів або за рекламу. Можливість отримувати гроші від користувачів під час трансляцій з'являється автоматично після досягнення вищезгаданої кількості підписників. А от щоб акаунт помітили рекламодавці, треба мати більше фоловерів.

На щастя, у ТікТоку є більше людей, які добре ставляться до того, аби підписуватися на чийсь акаунт, у порівнянні з іншими популярними соціальними мережами. Завдяки цьому кількість фоловерів може доволі стрімко зростати навіть виключно внаслідок збільшення підписників. Проте існують професійні сервіси, які дозволяють значно пришвидшити цей процес. Тож якщо є бажання зробити власний профіль популярним у соціальній мережі без втрати часу, підійде саме накрутка підписників в TikTok. Розглянемо, які саме сайти допоможуть вам швидко, безпечно та ефективно просунути власний профіль у TT. 

Накрутка підписників ТікТок: платні сервіси

Перш за все розглянемо надійні й цілком безпечні для вашого акаунту в Tik Tok платні сервіси, які за відносно невеликі гроші надають по-справжньому гарний результат. До того ж накрутка підписників у Тік Ток без завдань дозволяє суттєво заощадити ваш час.

До вашої уваги ТОП-5 платформ, які гарантують швидке зростання аудиторії у популярній соціальній мережі.

1️⃣ LikesID.com 

LikesID — один з найкращих сайтів, що дозволяє просувати акаунти у найрізноманітніших соціальних мережах — TikTok, Youtube, Twitter, Instagram тощо. Сервіс допомагає отримувати лайки, коментарі, підписників та не тільки.

Накрутка підписників у ТікТок з використанням LikesID — напрочуд зручний, дієвий, цілком безпечний й не надто дорогий спосіб розвинути акаунт. Спеціалісти сервісу гарно обізнані із власною справою. Тому сторінка буде отримувати підписників та покращувати інші кількісні показники саме з тією швидкістю, що не суперечить правилам та відповідає алгоритмам соціальної мережі. Завдяки цьому суттєво знижується ймовірність того, що акаунт може бути заблокований через придбання лайків чи фоловерів.

Для більшої зручності передплатників на сайті пропонують кілька пакетів послуг. Завдяки цьому можна накрутити підписників у Тік Ток, починаючи від 100 фоловерів. Найбільший за вартістю пакет приведе до вас 10 000. Найважливішою перевагою сервісу є тривалий результат отриманої накрутки. На сервісі надають місячну гарантію на будь-яке виконане замовлення. Ось які переваги співпраці із LikesID:

 • ✔️ Гарантія конфіденційності.
 • ✔️ Кваліфікована підтримка клієнтів.
 • ✔️ Зрозуміла система замовлень (не треба надавати дані від свого облікового запису)
 • ✔️ Гарний результат.
 • ✔️ Гарантія обслуговування упродовж місяця після отримання послуги.

Ви можете замовити найдешевший пакет послуг, щоб переконатися в якості сервісу.

2️⃣ Influensly.com 

Ще один непоганий сервіс, який допомагає розвивати власні акаунти у соціальних мережах. Мова йде про Saas-платформу, що дозволяє накрутити підписників у Тік Току у максимально природний спосіб. Якщо на згаданому вище сервісі надається можливість придбати безпосередньо лайки, перегляди та підписників, то на Influensly.com ви купуєте вже рекламу вашого контенту у додатках з великою кількістю користувачів.

Звичайно, це не гарантує вам кінцевий результат, як у випадку з LikesID, проте зростання акаунту у цьому разі буде максимально натуральним, а аудиторія — цілком живою. Адже таргетована реклама дозволить познайомити з вашою творчістю саме тих людей, яких вона може по-справжньому зацікавити. Така накрутка живих підписників у Тік Ток гарантує вашому акаунту сталий розвиток на тривалий період.

3️⃣ InfluBoss.com

Зручна накрутка підписників у ТТ можлива також і за допомогою англомовного сервісу InfluBoss.com, який спеціалізується виключно на цій соціальній мережі. Через велику кількість користувачів з усього світу, цей ресурс буде ідеальним варіантом для просування акаунту, розрахованого на міжнародну аудиторію. 

Сайт надає послуги, що дозволяють працювати з TikTok комплексно, тобто збільшуючи не лише кількість підписників, але й також лайків та коментарів. Головна перевага взаємодії з онлайн-ресурсом — швидка накрутка підписників: адміністрація сервісу обіцяє виконувати кожне замовлення майже відразу після його створення. Таким чином платформа дозволяє отримувати належний результат з космічною швидкістю — вже через 15-45 хвилин після проведення оплати. Ще один вагомий плюс — замовлення можна робити цілодобово. 

4️⃣ Fastprom

Ще одна багатопрофільна платформа, що дозволяє просувати акаунти не лише у ТікТок, але й також в Youtube, Twitter, Instagram, Facebook, Telegram. Сайт обіцяє, що накрутка підписників у tiktok за допомогою його сервісу виглядатиме максимально природно. Зазвичай, використання таких послуг дозволяє покращити абсолютно всі важливі з точки зору просування статистичні метрики, включно з охопленням та лояльністю аудиторії. Це найкращим чином впливає на алгоритми, які підвищують рейтинг акаунту та починають частіше рекомендувати його контент.

5️⃣ Unu.im 

Якщо вам необхідна онлайн накрутка підписників у Тік Ток, цей ресурс також може бути корисним. Мова йде про біржу з реальними виконавцями нескладних завдань, які й будуть покращувати якісні та кількісні показники вашого акаунту, просуваючи його у соціальній мережі. Задля того, аби розпочати користуватися послугами, слід авторизуватися у власному кабінеті та створити замовлення на певну кількість фоловерів. Замовник самостійно регулює ліміти на добову кількість підписок та потрібну швидкість виконання інших завдань. Через те, що це накрутка справжніх підписників у Тік Ток, такий спосіб просування виглядає з точки зору алгоритмів соціальної мережі цілком природним. Проте саме це спричиняє й певний недолік такого формату — якщо вартість виконання ваших замовлень замала, виконавці рідко беруть їх до роботи та роблять просування надто довгим процесом.

Накрутка підписників в Тік Ток безкоштовно:

Окрім платних варіантів, доступна й безкоштовна накрутка підписників у Тік Ток за завдання, яка може бути допоміжним інструментом по збільшенню кількості фоловерів.

6️⃣ Everve 

Популярність користується природна накрутка живих підписників Тік Ток за допомогою Everve.net. Йдеться про платформу, що передбачає взаємний піар. Це також біржа на кшталт Unu.im, за винятком того, що кожен її користувач має не тільки створювати власні завдання, але й виконувати чужі. Таким чином можна безкоштовно просувати акаунт у ТікТок, не витрачаючи жодних грошей.

Це досить гарний спосіб замовити підписників у Тік Ток, якщо ваші фінансові можливості тимчасово обмежені. Окрім того, зароблені таким чином гроші можна просто вивести з сайту.

7️⃣Tiktopfree

Якщо вас цікавить накрутка реальних підписників у Тік Ток, може статися у нагоді й ця біржа, що дозволяє заробляти на виконанні чужих завдань за певну грошову винагороду. Задля цього слід зареєструватися на сайті та розпочати їх виконувати. Також отримані гроші можна використовувати для просування власного акаунту у Тік Ток. Ресурс має зрозумілий інтерфейс та гарантує безпеку й конфіденційність. Проте, крім позитивних відгуків, сервіс має також й негативні. Тож ви маєте зробити остаточний висновок щодо такого варіанту накрутки підписників в Тік Ток безкоштовно.

Які саме переваги має накрутка підписників в Тік Ток

З точки зору будь-якої соціальної мережі, послуги кожного з вищезгаданих сервісів є досить «сірим» способом просування акаунта. Проте він залишається надзвичайно дієвим, якщо йдеться про початкові етапи його розвитку. А для більшої надійності досить обрати один з безпечних сервісів.

Якщо накручувати підписників у Тік Току, це збільшує аудиторію акаунту та її лояльність до його контенту. Для цього також необхідно викладати цікаві відео, що швидко стають популярними, однак навіть у цьому разі шлях до успіху може вийти занадто довгим через надзвичайно велику кількість конкурентів. Тому саме накрутка підписників Тік Ток допомагає подолати його у найкоротші терміни.

Особливістю користувачів соціальних мереж є цікавість саме до контенту найбільш популярних акаунтів. Тому збільшення фоловерів автоматично допомагатиме вам наступним чином:

 • ✔️ Підвищить популярність у ТТ.
 • ✔️ Збільшить охоплення.
 • ✔️ Покращить репутацію акаунту.
 • ✔️ Дозволить більше заробляти на рекламі.
 • ✔️ Призведе до частішої появи у рекомендаціях соціальної мережі.

Слід відзначити, що безкоштовні способи просування також є цілком дієвими, проте далеко не настільки швидко призводять до необхідного результату, у порівнянні з платними. До того ж останні у більшості випадків є не менш безпечними, ніж будь-які інші.

Кому необхідна накрутка підписників Тік Ток

Накрутка підписників у Тік Ток в Україні дозволяє досягати одразу дві важливі мети: підвищувати активність відвідувачів акаунту та розширювати чисельність його аудиторії. Тож послуга буде корисною для наступних користувачів:

 • 🔸 онлайн-бізнес;
 • 🔸 інтернет-магазини;
 • 🔸 корпоративні акаунти;
 • 🔸 блогери.

Таким чином вона буде корисною для всіх, хто думає як накрутити підписників в Тік Ток та бажає за допомогою цього сервісу створити собі заробіток чи збільшити існуючий. 

З якими проблемами найчастіше стикаються ті, хто бажає накрутити підписників в Тік Ток

Оскільки TikTok не вважає накрутку легальним методом просування, його алгоритми можуть забанити акаунт, на який впала підозра у її використанні. Бан може бути загальним чи тіньовим. У першому випадку сторінка просто блокується. У другому ж просто зменшується кількість людей, яким рекомендується ваш контент. Аби цього не сталося, достатньо користуватися послугами надійних сервісів, що мають розуміння про роботу алгоритмів ТТ та докладають зусиль, щоб зростання показників акаунту відповідало їхньому розумінню природного розвитку. 

Як підготувати профіль до накрутки

Крім того, безпечна накрутка підписників у Тік Ток має на увазі також і виконання певних рекомендацій щодо тільки-но створеного акаунта. Найбільш прискіпливими алгоритми є саме на початку. Тому перш ніж купувати фоловерів, завантажте кілька крутих відео, які приведуть на ваш канал перших справжніх підписників. Краще за все робити це поступово. 

Коли ж аудиторія облікового запису буде налічувати хоча б кілька сотень людей, саме час додати обертів через придбання нових шанувальників вашого контенту. Їхня кількість також буде залежати від вашої стратегії, адже тисячі нових підписників кожної доби в акаунта, який місяцями не публікує нового контенту, викличе підозру в алгоритмів на сервісі ТікТок.

Висновок

Використання професійних сервісів з купівлі лайків чи фоловерів — надзвичайно дієвий спосіб просування власного акаунту у Тік Ток. Проте ніколи не слід забувати про безпеку та обирати лише надійні сайти, які піклуються про власних клієнтів. Гарним прикладом є LikesID, який навіть надає місячну гарантію на свої послуги, протягом якої клієнти можуть звертатися за будь-якими питаннями до підтримки сайту. Не менш важливу роль для накрутки підписників ТікТок грає також створення цікавого контенту, що дозволяє швидко збільшити кількість зацікавлених підписників, які й стануть надалі головним активним ядром вашої аудиторії.