Як Давид переміг Голіафа, так Україна здолає московію, – такий лейтмотив цьогорічного молитовного сніданку Прикарпаття

«Просимо Господа допомогти українській нації в нинішній украй важкий для неї період», – цими словами розпочинали черговий уже традиційний ювілейний (п’ятий) молитовний сніданок Прикарпаття, що відбувся у конференц-залі Університету короля Данила в Івано-Франківську 24 травня під гаслом «Незламність. Віра. Стійкість» і який модерувала народна депутатка Оксана Савчук.

Насамперед учасники духовного дійства вшанували хвилиною мовчання полеглих на фронтах великої війни в Україні, що поставила її народ на грань життя і смерті. Під проводом душпастирів різних християнських конфесій присутні молилися за Україну.

«Боже, благослови наш народ! – лунали прохання до Отця Небесного. – Даруй нам благодать, мир, злагоду та взаєморозуміння. Допоможи гідно виконувати Твої заповіді… Благослови кожного українського воїна».

«Молитва – це найбільша духовна підтримка для наших бійців на фронті, – наголосила голова Івано-Франківської ОДА/ОВА Світлана Онищук. – Об’єднуймося в молінні за нашу перемогу та згадуймо своїх героїв, які сьогодні вже не з нами. Молімося, щоб витримати всі виклики життя. Ворог намагається знищити нас, але разом ми вистоїмо».

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків у своєму вітальному слові подякував українським захисникам, підкреслив важливість і матеріальної підтримки для них, допомоги всім необхідним на передовій – від бойових дронів до медичних засобів, оскільки на фронті дуже складна ситуація…

«Гуртуватися навколо Сил оборони України – спільне завдання представників різних політичних партій та різних християнських конфесій, а також маємо разом утверджувати в українському суспільстві пріоритет духовних цінностей, – зазначив відомий політик і громадський діяч Павло Унгурян із Одеси, котрий відвідав Івано-Франківщину, щоби взяти участь у нинішньому молитовному сніданку в регіоні.

За його словами, розповсюдження таких духовних дійств в Україні – це той важіль, яким можна перевернути на краще будь-які несприятливі обставини. Як Давид переміг Голіафа, так само Україна здолає московію, якщо всі її громадяни – і можновладці, й прості платники податків – стануть одностайними у вірі в Божу поміч і стійкості супроти зовнішніх викликів.

В унісон цьому звучали слова подяки Богові за проголошення самостійності й постання Української держави, за щасливе майбуття нинішнього й завтрашніх поколінь українців, тривали молитви за армію й перемогу, за мудрість командирів ЗСУ на передовій, за повернення додому живими і здоровими всіх фронтовиків, полонених та біженців, за відродження економіки та повоєнну розбудову України…

В урочистому заході взяли участь і делегації чи окремі особи зі Львівщини й інших областей України, зі США, європейських країн тощо.

Під час сніданку тривав збір на засоби радіоелектронної боротьби для 78 батальйону 102 бригади ТРО шляхом прямої офіри коштів або ж придбання виставлених на спеціальній експозиції малюнків та картин різних митців, у тому числі й дитячих.

Головний редактор газети "Галичина"