В Івано-Франківській галереї «Арт на Мур» відкрили виставку художниці Наталі Білик «Відчуття раю»

Чудовий літній живопис заманює у свій полон фактурою, кольорами і сюжетами. Літній рай, а йдеться саме про нього постає у всій своїй безтурботній красі – пташки і квіти, рибки і метелики, ананаси на колінах та скибки кавунів у повітрі. Літо, яке має тривати якнайдовше, бо ним треба насолодитися досхочу і приберегти на осінь та зиму.

Як каже сама художниця, люди більше сконцентровані на своїх негативних емоціях, а позитивних майже не фіксують. Тож у своїх роботах вона зображає те, з чим пов’язані найпрекрасніші літні відчуття – райські насолоди, звичні, але все ж такі неповторні та унікальні.

Попри певну еклектичність та інтер’єрність картини пані Наталі дуже символічні та алегоричні – легкі світлі сюжети містять багато прихованого сенсу, – це підкреслює подруга і теж художниця Анна Прядка. У картині, на якій зображено, як жовті пташки п’ють з синьої миски, вона бачить українців та Україну, бо ми так само припадаємо до рідної землі, а вона дає нам силу та радість.

За словами Ірини Матоліч – мистецтвознавиці та галеристи – теплі, яскраві сонячні картини Наталі Білик неможливо сплутати ні з якими іншими, вона має свій унікальний почерк і особливі теми, її роботи надихають і налаштовують на філософський лад, демонструють життя з радісної та гармонійної точки зору. Також художниця дуже працелюбна, багато малює, перебуває у безперервному творчому пошуку, має багато планів. Її надихають начебто прості звичні сюжети з людського життя, наприклад, бабуся, яка несе на продаж півонії, але потім ці півонії на картині спалахують особливими кольорами і стають символами безперервного оновлення і радості, яка не минає.