Уперше в Івано-Франківську виступив легендарний колектив «Step Africa!»

На сцені івано-Франківського драмтеатру відбувся унікальний півторагодинний концерт колективу «Step Africa!». Це перший професійний танцювальний колектив у світі, який знайомить з унікальною афро-американською традицією степінгу – танцю і сценічної дії, котрі заворожуть і навіть вганяють у транс. Їхні виступи вражають глядачів своєю динамікою та вибуховим темпераментом, творять енергетичну магію і додають неабиякого драйву глядачам. Хлопці і дівчата полюбляють батли, чатенько імпровізують, демонструючи неймовірну пластику і майстерність.

Ця команда входить у першу десятку найкращих афро-американських танцювальних колективів США. Як оголосив зі сцени один із лідерів колективу, степінг створили колишні студенти, щоб згуртуватися і зберігати своє коріння. Згодом вони здобули популярність у цілому світі.

В Україні хлопці і дівчата вперше. Візит відбувся за програмою культурних заходів посольства Сполучених штатів Америки. У мистецькому турне Україною лише три міста – Ужгород, Івано-Франківськ та Львів.

Як відзначили організатори гастролей, «мета програми — не лише познайомити глядачів з американським танцювальним мистецтвом, а й поглибити зв’язки і порозуміння між народами України та США шляхом проведення інтерактивних семінарів та виступів з українськими музикантами і танцівниками».

У межах кількаденної програми культурних обмінів колектив «Step Africa!» провів безкоштовні інклюзивні майстер-класи, організував флеш-моб на Вічевому майдані в Івано-Франківську, а 21 квітня – майстер-клас для професійних танцівників в Університеті Короля Данила та ПНУ ім. Василя Стефаника.

На концерті ж у драмтеатрі, котрий відбувався 23 квітня, колоритні і талановиті гості зі США починали виступ у класичних, майже офісних костюмах, а в фіналі вийшли до глядача у етнічному одязі своїх племен. Відтак залучили усіх охочих до виступу. На сцену вибігло так багато дітей – від найменших і до підлітків – що це додало ще більше драйву і перкусивності артистам і глядачам.