У «Контінентал» завершили першу хвилю жнив і триває сівба озимих під урожай-2023

Перший етап збирання врожаю у «Контінентал Фармерз Груп» завершено. В компанії обмолотили озимі ячмінь, пшеницю та ріпак загальною площею 86,2 тис. га. Під час літніх жнив «Контінентал» зібрав 446 тис. т урожаю. Цього сезону вдалося досягти хороших показників урожайності, які перевищили планові очікування. Зокрема фактична залікова врожайність ячменю – 6,37 т/га, пшениці – 6,23 т/га, ріпаку – 3,56 т/га.

«Ми перетнули екватор цьогорічних жнив – першу хвилю звершено з гарним результатом. Ми задоволені врожайністю всіх культур, адже, зважаючи на посушливу весну, були певні ризики. Зібране відвантажуємо на власні елеватори, які підготували до сезону завчасно. Зважаючи на сприятливу погоду, днями розпочали викопування картоплі. Пік другої хвилі жнив очікуємо на кінець вересня – початок жовтня. Серед пізніх культур у нас соняшник, кукурудза, соя, гречка та буряки», – зазначив Віталій Ставнічук, операційний директор «Контінентал Фармерз Груп».

Паралельно на полях компанії триває сівба озимих під урожай 2023 року. Завершують сіяти ріпак на площі 35,2 тис. га. Наступними сіятимуть пшеницю, яка посідає найбільшу частку в структурі озимих – 42,3 тис. га, та ячмінь на 16,1 тис. га. У компанії зазначають, що з огляду на погодні умови, під час цієї посівної максимальний акцент роблять на збереженні вологи. В роботі застосовують виробничі технології залежно від типу сівалок, які задіяні в роботі. Це або класичний обробіток культиваторами Horsch Tiger і сівба сівалками Horsch Pronto, або умовна пряма сівба, яку виконують одразу після збирання пшениці та ячменю сівалками Horsch Focus та Claydon Hybrid 6T.