Третій день народження відзначив клуб «Люди золотого віку»

Його було створено 15 грудня 2017-го при читальному залі Центральної міської бібліотеки на вул. Пилипа Орлика, 5 в Івано-Франківську.

Клуб став місцем зустрічі друзів, де можна відпочити душею, насолодитися творчістю одне одного, отримати заряд позитиву і гарного настрою. Члени об’єднання представляли свої поетичні, художні, музичні, кулінарні та фотодоробки, брали участь у заходах, приурочених до річниць від дня народження Т. Шевченка, І. Франка, Лесі Українки та інших відомих постатей української літератури і культури, відзначали державні свята, були активними учасниками заходів до Дня міста, Дня Незалежності, 150-річчя «Просвіти». Також побували в ДЮСШ №1 на турнірі зі спортивної гімнастики пам’яті нашої землячки майстра спорту СРСР, багаторазової чемпіонки України з акробатики Віри Дяченко. А походи на Вовчинецькі гори, у Дем’янів Лаз, мандри берегом Бистриці та довкола міського озера, колективні перегляди художніх фільмів, відвідини художніх, декоративно-прикладних виставок згуртовували, збагачували й надихали.

Та, на жаль, пандемія внесла корективи в роботу клубу, менше стало особистісного спілкування. Проте маємо свою сторінку у фейсбуці, здобули і палких прихильників. Під час карантину ми проводили онлайн-зустрічі, онлайн-виставки членів нашого клубу, допомагали одне одному, ділилися досвідом, добрими новинами, раділи успіхам.

За три роки наш колектив викристалізувався, сформувався актив – постійні учасники наших заходів, які запрошують до нас своїх друзів і знайомих, пропонують, підказують, уболівають і надихають шукати нові форми проведення зустрічей, удосконалюватись. У клуб вливаються люди, які відкриті до спілкування і незалежно від віку мають бажання пізнавати щось нове, збагачуватися досвідом інших, цікаво й активно проводити дозвілля. Спілкування дає неабиякий заряд енергії. Тому ми з оптимізмом дивимося у майбутнє і радіємо, що маємо одне одного...

Ірина ТАРНОВЕЦЬКА-МОРОЗ.