ТОП-3 українських мультфільмів останніх років

За останні роки було знято дуже багато цікавих, добрих та повчальних українських анімаційних стрічок, тож варто замовити послуги сервісу «Київстар ТБ», щоб діти змогли побачити у найкращій якості нові українські мультфільми. «Київстар ТБ» — це найкращий вибір для всієї родини, бо як дітлахи, так і дорослі знайдуть у відеобібліотеці дуже багато цікавого.

«Клара та Чарівний Дракон» – захоплююче фентезі

Прем’єра повнометражної анімації «Клара та Чарівний Дракон» відбулась у 2019 році. Мультфільм розповідає про дівчинку Клару — мешканку чарівного світу, де можна зустріти гномів, чарівників та навіть драконів. Не встиг у цьому світі з’явитися чарівний дракончик, як одразу його було викрадено силами зла, що намагаються заволодіти чарами казкової істоти. Але здобич було втрачено і дракончика знаходять гном-буркотун та життєрадісний єнот.

Тож друзям час вирушати у мандрівку до міста Драконів, адже малечу треба повернути додому. На шляху туди трійко друзів зустрічають дівчинку Клару у супроводі трьох мавпочок. Дівчинка не пам’ятає свого минулого, тож вона приєднується до компанії дракончика, єнота та гнома, щоб дізнатися нарешті правду.

«Микита Кожум’яка» — надихаюча 3D-пригода

У 2016 році на екрани вийшов перший мультфільм у форматі 3D українського виробництва, стрічку було знято за мотивами казки Антона Сіяніки.

Головний герой анімаційного фільму на ім’я Микита — це 12-річний син Кирила Кожум’яки, що був переможцем останнього Змія. Микита не отримав у спадок дивовижну силу свого батька, тож його зброєю є сила характеру.

Всім дітям варто подивитися цю дивовижну казку, адже сюжет є справді захоплюючим, до того ж тут розповідається про справжню дружбу та щирі почуття, також діти дізнаються про те, що справжньому герою необов’язково бути фізично сильним.

«Пригоди Котигорошка та його друзів» — веселі пригоди героїв

Герой народної казки Котигорошко разом зі своїми вірними друзями подорожує світом та потрапляє весь час у різноманітні халепи. На компанію могутніх героїв чекають зустрічі з дуже цікавими персонажами, серед яких:

  • чорти;
  • малюк-велетень;
  • лісовик та інші казкові герої.

Дітлахам та їх батькам буде дуже цікаво дізнатися, чи впораються Котигорошко та товариші з дуже могутніми та хитрими ворогами. Прем’єрний показ цього анімаційного чотирьохсерійного мультсеріалу відбувся в 2014 році у День Незалежності України.