Театр не спить, а чекає гостей до себе на свято

Своє професійне свято – Всесвітній день театру, який відзначають 27 березня, – Франківський драмтеатр у статусі національного вирішив відзначити не так, як завжди.

Щороку тут готували концертні програми у форматі «капусняків» (так на свій манер їх називає Ростислав Держипільський), а цьогоріч театр запрошує найактивніших на нічне паті, яке відбудеться вночі на 27 березня.

Як бонус – унікальна можливість потрапити на святая святих – сцену і отримати кілька уроків від метрів – Олексія Гнатковського та Ростислава Держипільського, спробувавши себе в одній з ролей на головній сцені. Хто наважиться, отримає незабутні емоції.

Гостей чекатимуть усі працівники театру, фуршет та оркестр в лаунж-зоні, а згодом щогодини відбуватиметься окрема дія. Домашня вечірка має дрес-код – халати і називається «неСОН театральної ночі».

«Цього року ми вирішили трохи відійти від шаблону і зробили такий собі неСОН театральної ночі і запланували зустріти сонце. Вирішили зібрати найближчих у такому родинному колі та відзначити свято», - розповів Ростислав Держипільський, додавши також, що в понеділок уранці актори театру повернулися з гастрольної поїздки на сьомий «Чехов-фест», що проводиться в Сумах і збирає найхітовіші постановки від українських театрів.

«Вашою «Енеїдою» можна підзаряджати Всесвіт», - написали у ФБ сумські театрали.

Театральний концертний мікс у виконанні найкращих акторських сил стартує опівночі (з 26 на 27 березня).

О першій ночі на головну сцену театру запрошують Ростислав Держипільський та Олексій Гнатковський. О 2-й ночі в підвалі театру розпочнеться Hamlet-перформанс від Юрія Андруховича. Наступна локація - сцена-цех. Тут о 3-й ночі «запалюватимуть» Ярема Стецик та гурт «Пенсія». О 4 годині ранку на камерній сцені влаштують дискотеку пародій.

Удосвіта ж усі зустрічатимуть сонце.