Скористайтеся безплатним складським приміщенням для релокованих підприємств у Івано-Франківську!

Мережа координаційних центрів підтримки бізнесу «Разом до відновлення», створена Івано-Франківською, Донецькою, Запорізькою, Одеською, Сумською, Харківською ТПП і Торгово-промисловою палатою України, надає підприємцям не тільки консультаційну, експертну, але й практичну допомогу.

Запрошуємо релоковані підприємства скористатися можливостями безплатного розміщення продукції та обладнання на площах складського приміщення, розташованого в Івано-Франківську.

Період розміщення – до 31 грудня 2022 року.

Характеристики складського приміщення:

*Бетонна підлога на всій території складського приміщення.

*Наявність рампи для завантаження/розвантаження великогабаритного транспорту.

*Пандус для можливості виїзду та заїзду в приміщення середньогабаритного транспорту.

*Внутрішнє офісне приміщення площею 30 кв. м з опаленням.

*Цілодобова охорона.

*Територія повністю освітлена.

*Ворота з можливістю блокування доступу до території сторонніх осіб.

*Загальна площа складу – 720 кв. м.

З додаткових питань звертайтесь за тел. +38 067 322 86 33, Володимир.

Також нагадуємо, що ми консультуємо бізнес на всіх етапах релокації, переміщення, а також надаємо експертну підтримку в питаннях відновлення, перезапуску, розширення діяльності, активізації експортно-імпортних операцій.

Телефон «гарячої лінії» Мережі координаційних центрів підтримки бізнесу - (044) 334-64-13 (вартість дзвінків згідно з тарифами оператора).

Проєкт реалізують у рамках швейцарсько-українського Проєкту «Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні», який впроваджує Програма розвитку ООН в Україні (ПРООН) у співпраці з Міністерством економіки України і за підтримки Швейцарії.