Роман Круховський – порядний чоловік, який опікувався громадою

Колишній очільник Тлумацької громади Роман Круховський загинув 2 серпня 2022 року у Бахмутському районі на Донеччині.

Роман був родом з Тлумача на Івано-Франківщині. Навчався у місцевій школі, потім закінчив Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.

Упродовж 2016-2022 років Круховський очолював Тлумацьку міську раду. Місцеві жителі пригадують його як порядну та серйозну людину, грамотного організатора, який опікувався громадою.

З початком повномасштабного наступу росії Роман Круховський вирішив захищати Батьківщину і 27 лютого вступив до роти охорони. А 10 травня його забрали у лави 10 гірсько-штурмової бригади, у складі якої він поїхав на передові позиції Донецької області.

«Спасти тебе ніхто не зміг, пішов з життя ти дуже рано, та милий, ніжний образ твій, навіки лишиться із нами. А в нас лише все починалося», – написала дружина воїна Ірина Круховська.
«Він підтримував у тяжкі хвилини, був відкритою людиною, з якою можна було порадитися, поговорити. Мав плани далі піти в керівництво міста, району, щоб підняти Україну на вищий щабель», – розповів журналістам побратим Романа на прощанні із ним.

Поховали Романа у рідному Тлумачі.

У нього залишилися дружина та двоє синів.

За матеріалами проєкту «Меморіал Героїв»