Рада призначила нового міністра економіки

Верховна Рада призначила Ігоря Петрашка міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

За призначення проголосували 243 народні депутати.

Ігор Петрашко закінчив Львівський національний політехнічний університет за спеціальністю бізнес-адміністрування, а також має диплом МВА бізнес школи при університеті Вандербільта у США.

Починаючи з 1996 року, Петрашко працював у різноманітних американських, російських і українських компаніях, які надавали послуги з консалтингу та працювали у сфері інвестиційних послуг.

В останні роки економіст працював в українському аграрному холдингу Ukrlandfarming, власником якого є бізнесмен Олег Бахматюк.

Зазначимо, що у лютому 2020 року директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник повідомив, що є рішення суду про затримання Олега Бахматюка.

НАБУ оголосило підозру Бахматюку у справі заволодіння 1,2 млрд грн стабілізаційного кредиту Нацбанку.

За даними пресслужби Національного банку, Бахматюк загалом винен державі 29,3 млрд грн. Сума боргу складається з: 11 млрд грн – Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, який виплатив цю суму вкладникам двох банків – "Фінансова ініціатива" та VAB банку, власником яких був Бахматюк, 10,6 млрд грн – Національному банку за кредитами рефінансування, виданим згаданим банкам, та 7,7 млрд грн – трьом державним банкам.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.