Прикарпатець Петро Гарасимів пройшов у другий прямий ефір «Х-фактора»

Петро Гарасимів із села Бортники Тлумацького району бере участь у 9-му сезоні телешоу «Х-фактор» у категорії «Хлопці», якою цього року опікується Андрій Данилко. У прямому ефірі хлопець виконав пісню з репертуару Тамари Гвердцителі «Очі на піску» і пройшов далі.

Петрові Гарасиміву – 25 років, він володіє унікальним тембром голосу та оригінальною манерою виконання пісень, котра вирізняє його з-поміж інших учасників. Суддя проекту Настя Каменських у проморолику зазначила: «Він і є наша країна». А ще один представник суддівської четвірки – Олег Винник, який, до речі, є кумиром талановитого прикарпатця, схвально відгукнувся про його виступ у першому прямому ефірі:

«Ти настільки юний, настільки оригінальний і настільки у тебе великий голос. Богом поцілований! Мине лише якийсь час, і всі будуть дивитися на тебе як на великого співака».

Надалі участь талановитого прикарпатця в телешоу залежить від активності поціновувачів його таланту, тож підтримаймо його «есемесками» та телефонними дзвінками вже цієї суботи під час другого прямого ефіру. До речі, в цьому випуску «Х-фактора» учасники виконуватимуть хіти 90-х років.