“Платформа громад” – партія для людей: так позиціонує себе нова політична сила

У Брошневі-Осаді на Рожнятівщині – у форматі формування районних осередків – відбулося представлення партії «Всеукраїнське об’єднання «Платформа громад», яку очолює Олег Гончарук і яка вже має свої осередки у 16 областях України, а на Прикарпатті її головою є Богдан Кобилянський. Роботу форуму благословили місцеві духівники УГКЦ та ПЦУ.

Про фундаментальні засади політичної сили розповіли голова Івано-Франківської обласної організації партії «ВО «Платформа громад» Богдан Кобилянський, голова Печеніжинської селищної ради ОТГ на Коломийщині і чільник Асоціації голів об’єднаних територіальних громад Прикарпаття Ігор Довірак, науковці-професори Дмитро Дзвінчук і Василь Марчук , голова Брошнів-Осадської селищної ради ОТГ і координатор партії на Рожнятівщині Назарій Іванів.

Назарій Іванів – голова Брошнів-Осадської селищної ради ОТГ і координатор партії «ВО «Платформа громад» на Рожнятівщині – під час презентації в Брошневі-Осаді
– «Платформа громад» – свого роду профспілка об’єднаних громад, – сказав Н. Іванів. – Основний постулат партії – докорінна зміна підходів до політики, в якій щонайперше потрібно керуватися Божими Заповідями. Серед основних цінностей «Платформи громад» – вільна людина, заможна родина, сильна громада, а значить, – благословенна Богом соборна Україна. На презентацію нашої політсили ми запросили представників не лише Рожнятівщини, а й сусідніх районів, голів об’єднаних громад, авторитетних людей Прикарпаття. Питання про вступ чи не вступ до лав партії не порушували – є час для роздумів і зважених рішень. Але ми однозначно готуємося до місцевих виборів, а також не заперечуємо участі і у виборах до Верховної Ради України. Це партія не для лідерів, а для людей. В основі всіх рішень – воля громад і їхнє рішення, як жити. Попри те, що вже зареєстровано понад півтора десятка осередків у різних регіонах України, епіцентром діяльності «Платформи громад» буде Прикарпаття.

…Вітаючи представлення нової політичної сили, депутат Верховної Ради України VII–VIII скликань Анатолій Дирів наголосив, що сьогодні «зелене братство» у турборежимі штовхає українців до РФ», і в цьому контексті додав: «Я не член партії «ВО «Платформа громад», але й не кажу, що не поповню згодом її ряди. Важко передбачити, чи зможе в перспективі партія стати реально всеукраїнським об’єднанням – чи вистачить сил, потуги і фінансових ресурсів. Це стане зрозуміло вже після перших місцевих виборів. Але нині є великий запит на нові партії і політичні сили. Тож «Платформа громад» – однозначно на часі…»

Редактор відділу соціальних розслідувань та комунікацій з читачами