Зіновій Андрійович: Уперше в історії України вдалося знизити ціну на електроенергію

Новообраний парламентар Зіновій Андрійович, який з 2006-го року упродовж трьох скликань працював міським головою Надвірної, активно розпочав свою роботу у столиці щодо відстоювання інтересів місцевого самоврядування.

Разом з головою комітету з питань енергетики та житлового-комунальних послуг, народним депутатом А. М. Герусом, заступником комітету з питань економічного розвитку, народним депутатом Д. Д. Кисилевським Зіновій Андрійович взяв участь у засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Комісія вирішувала питання прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 12 липня 2019 року №1411» (стосовно внесення змін до тарифу на послуги з передачі електричної енергії ПРАТ «НЕК Укренерго»). Цією постановою запропоновано зниження чинного тарифу орієнтовно на 0.20-0.22 гривні за 1 кВт електроенергії для непобутових споживачів.

За словами Зіновія Андрійовича, вперше в історії сучасної державності України вдалося добитися зниження ціни на електроенергію.

Нагадаємо, що Івано-Франківське регіональне відділення Асоціації міст України неодноразово зверталося до НКРЕКП та вищої державної влади з проханням знизити тарифи на електроенергію.

Пропонуємо вашій увазі виступ Зіновія Андрійовича на засіданні НКРЕКП.