Останній тиждень лютого на Галичині очікується теплим та сонячним

Погода на Галичині

В останній тиждень зими в північній частині Галичини вночі зберігатимуться заморозки до -4°С, лише у вихідні нічна температура набуде позитивних покажчиків.

В понеділок вночі найхолодніше буде в Галицькому районі: тут термометри покажуть -11°С. Проте, як прогнозує мета погода, вже вдень температура підніметься до +2°С. В Калуському районі та Коломиї впродовж тижня денна температура поступово підвищуватиметься, поки не дістанеться позначки +10°С.

Погода в Івано-Франківську

Останній тиждень лютого в Івано-Франківську розпочнеться нічними морозами від -8 до -6°С, вдень температура коливатиметься від +3°С до +7°С. Найбільший денний розбіг покажчиків очікується 25 та 26 лютого: вночі температура становитиме -2°С, а вдень підніметься до +13°С.

Інші погодні параметри в Івано-Франківську матимуть такі значення:

  • вологість повітря від 70% до 90%;
  • атмосферний тиск близько 75 мм;
  • слабкий південно-західний вітер.

Майже на весь останній тиждень лютого пануватиме сонячна погода, лише в суботу та неділю небо вкриють хмари, проте опадів не передбачується.

В народі кажуть: якщо 26 лютого сніг тане, то весна буде теплою. Якщо ввечері спостерігали червоний місяць, то наступного дня чекали вітер та сніг. А 28 лютого весна розпочинала боротьбу з зимою: кому вперед йти, кому назад повертати.