Особливості біопакетів для собак та як їх вибирати

 

Щороку наша планета стикається з новими проблемами екологічного характеру. Занепокоєння викликають пластикові пакети, які вирізняються високою практичністю, але складні в утилізації. Нещодавно була прийнята постанова, яка зобов’язує усіх собачників прибирати за своїми тваринками на вулиці під час прогулянок у громадських місцях. Залишати екскременти не можна, тому доводиться їх забирати із собою. Екологічні біорозкладні пакети для собак вирішують цю проблему швидко та безпечно.

 

З чого виготовляють біопакети

Для збереження природних ресурсів та задля запобігання екологічним проблемам використовують зручні біопакети для собак, призначені для прибирання за домашніми улюбленцями під час прогулянок. Пластикові відходи накопичуються у великих обсягах і призводять до засмічення природи, що впливає згодом на здоров’я кожної людини. Пошуки екологічних матеріалів для практичних пакетів велись давно. Нині одним із найефективніших методів турботи про навколишнє середовище є використання біорозкладних матеріалів та виробів з них.

У процесі виготовлення біопакетів використовують кукурудзяний крохмаль, який після утилізації розкладається на органічні сполуки. При контакті з землею та водою матеріал повністю розпадається за кілька місяців і не залишає по собі слідів.

Це інноваційний метод з чистим виробництвом, який може повністю замінити пластикові пакети та інші на ринку. Біопакети для собак дуже зручні для зберігання та видалення відходів домашніх улюбленців.

Переваги товару

Роблячи вибір на користь інноваційних екологічних матеріалів, кожен власник собаки робить вклад у безпеку навколишнього середовища. Серед переваг використання біопакетів для собак можна відзначити наступні:

  • Висока зручність та практичність. Вони легкі, не займають багато місця, досить міцні. Їх беруть із собою на прогулянку, використовують за потреби, а рештки викидають у смітник. Увесь процес не вимагає багато зусиль, не бруднить руки чи одяг.
  • Пакети для тварин не пропускають запахів. Можна пронести відходи на певну відстань, поки не знайдеться спеціальна урна.
  • Широкий асортимент товарів. Зараз серед асортименту компанії Примапак можна вибрати біопакети поштучно чи у великих упаковках/рулонах за вигідною ціною. Розрізняються товари за розмірами, кольором, наявністю ручок, принтів. За індивідуальним замовленням можливе розміщення реклами, наприклад, зоомагазину, ветеринара тощо. Великий вибір аналогічних товарів дозволяє обрати пакети, виходячи з розмірів собаки.
  • Пакети легко розкриваються та зав’язуються, добре зберігають герметичність. Можна бути впевненим, що вони не розірвуться.
  • Пакети з біоречовин розкладаються швидко, не залишаючи по собі залишки хімічних сполук, не несуть негативного впливу на природу. Довгострокове використання таких аксесуарів призводить до збереження природних ресурсів та сприяє чистоті у містах та людних місцях.

Ціна біорозкладних пакетів може біти дещо вищою за звичайний пластик. Це зумовлено екологічним процесом виробництва. Але вона повністю компенсує негативний вплив на природу та її ресурси, заощаджує на вивезенні сміття, сприяє покращенню благоустрою. Слід уважно обирати товари під маркою «біо», оскільки деякі виробники можуть видавати за екологічні товари звичайний пластик. Компанія Primapak використовує для виготовлення своїх біорозкладних пакетів полімер на основі крохмалю та полілактиду, що повністю деградують у присутності води, світла та бактерій.

 

Біопакети для собак – це турбота не лише про свого улюбленця, але також про навколишнє середовище вже зараз, збереження природних ресурсів. Це гарний приклад для інших людей та нащадків. Поширення свідомого споживання та використання екологічно чистих альтернативних матеріалів є кроком до чистої планети, збереження здоров’я та світлого майбутнього для наступних поколінь.