Оксані Процюк вручили премію імені Богдана Бойка

6 червня в обласній державній адміністрації відбулося нагородження переможців обласної премії імені Богдана Бойка в галузі журналістики. Про це повідомили в прес-службі Івано-Франківської ОДА.

У заході взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Пасічняк, заступник голови обласної ради Сергій Басараб, начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Володимир Джигіта, представники структурних підрозділів обласної державної адміністрації та ЗМІ.

У номінації «За кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації та інтернет-виданнях» перемогла редактор відділу політики редакції газети «Галичина» Оксана Процюк. Її стаття «Подих фрази. Андрій Содомора: Сучасній українській мові бракує живого пульсу» друкувалася в газеті «Галичина» та інтернет-виданні «Галичина.if.ua».

У номінації «За кращий твір на телебаченні» нагороджена творча група обласного телебачення «Галичина» у складі спеціального кореспондента ОТБ «Галичина» Оксани Гуменяк та телеоператора Любомира Ботюка за телевізійну програму «На межі».

У номінації «За кращий твір у сфері радіомовлення» отримала премію редактор творчої групи радіопрограм Івано-Франківської регіональної дирекції «Карпати» Світлана Усатюк за радіопрограму «Про все і не тільки. Люди».

Важливо зазначити, що переможці конкурсу визначаються комісією з обласної премії імені Богдана Бойка в галузі журналістики шляхом проведення таємного голосування.