Node.js-розробник: чи реально стати таким спеціалістом?

Node.js — технологія, що змінила світ серверних застосунків. Це інструмент, який поєднав JavaScript та серверні розробки. Завдяки Node.js створення та масштабування мережевих програм у реальному часі набагато спростилось. Одночасно це гнучка технологія, що може бути використана для багатьох завдань. За її допомогою можна створити високопродуктивні веб-продукти, мережеві застосунки чи інструменти командного рядка.

Компанії, що прагнуть до створення кросфункціональної команди, дуже зацікавлені такими питаннями, як find Nodejs Developer та підвищення гнучкості виконання розробок. Ці програмісти належать до категорії Fullstack, тобто спеціалістів з універсальними навичками. Вони автономно здатні розв’язати складні задачі, бо мають комплексний підхід до рішень. Знайти Fullstack-розробника доволі складно, але агенція ITExpert має рішення. Досвід IT-рекрутерів та база даних допоможуть швидко закрити вакансію Node.js-програміста.

Задачі для Node.js-спеціаліста

Технологія Node.js відмінно працює в програмах реального часу, мікросервісах та проксі, в SPA-програмах. Під час розробки утиліт командного рядка та інструментів збірки Node.js має широкий вибір бібліотек та модулів.

Що входить до навичок такого спеціаліста:

  • розробка Frontend;
  • створення масштабованих застосунків на сервер;
  • інтерфейси програмування;
  • автономні мікросервіси;
  • асинхронне програмування;
  • налаштування й оптимізація оточуючих елементів серверу.

Робота з базами даних та інтеграція з іншими сервісами й інструментами теж входять до області знань Node.js-розробника. Основи NPM i GULP допоможуть у базовому керуванні проєктами.

В яких проєктах потрібен такий спеціаліст?

Ця технологія принесе користь у разі значного зростання відвідування сервісу. Тому потрібно розв’язати проблему масштабування та покращити UI. Для зручності використання технологія дозволяє стискати сайт до однієї сторінки, створити практичний інтерфейс і значно скоротити час завантаження. Системи, що виконують велику кількість запитів, мають працювати безперебійно. Саме це може забезпечити Node.js.

Розробники мають весь час поглиблювати свої знання та вивчати нові IT-аспекти. Ті програмісти, що володіють хмарними технологіями та безсерверними обчисленнями, особливо цінуються серед працедавців. Саме таких кандидатів — Node.js розробників — допоможе знайти рекрутингова агенція ITExpert.