Навколосвітню подорож за 280 днів здійснив перший українець

Український бізнесмен - власник компанії ONE LIFE Артемій Сурін кілька днів тому завершив навколосвітню мандрівку без авіаперельотів, яка тривала понад 9 місяців.

Подорож Суріна під назвою "Big Circle" розпочалася 15 жовтня 2018 року і тривала 280 днів. Уперше в історії нашої країни українець здійснив навколосвітню подорож за канонами Лондонського королівського географічного союзу - побував на всіх шести континентах, в 40 країнах і перетнув усі меридіани планети, жодного разу не скориставшись літаком. Мандрівник подолав 100 000 км по землі, річках, морях і океанах.

Цю подорож зареєстрували у Книзі рекордів України.

По прибутті А. Сурін виступив на прес-конференції, на якій розповів про свої пригоди та представив карту зі своїм маршрутом, про те, де перебував, як під час подорожі вів онлайн Youtube-канал, робив відеозаписи з використанням дрона на всіх шести континентах, про труднощі, які довелося здолати. Мандрівка була складною, бо були проблеми з отриманням віз, кількаденне ув’язнення в Ірані, коли довелося звернутися за підтримкою українських дипломатів. Правда, на щастя, усе закінчилося добре.

Сурін також заявив, що Україну повинні знати в світі і саме заради цього він здійснив свою навколосвітню подорож.