Міцна й тривала співпраця сформувалася в Галицької громади та «Контінентал Фармерз Груп»

Тривалий час «Контінентал Фармерз Груп» орендує паї в Галицькій ТГ. У Компанії сформувалася міцна та тривала співпраця з пайовиками. «Контінентал» обробляє в Галицькому (тепер Івано-Франківському) районі понад 4 тис. га. Попри свою основну діяльність агрохолдинг дбає не лише про виробничі показники, а й про ефективну співпрацю з громадами, в яких орендує землю. Саме тому, окрім орендної плати, «Контінентал» виділяє додаткові 130 грн за кожен гектар, який має в обробітку. Ці кошти формують бюджет, котрим пайовики можуть скористатися для реалізації різноманітних соціальних проєктів.

Для Компанії важливо, щоб жителі громади вирішували, куди саме спрямувати фінансову допомогу. Залежно від ситуації, це можуть бути різні сфери, як-от інфраструктура, медицина, освіта, духовність, благоустрій, культура, спорт та інші.

«Наша Компанія проявила себе як відповідальний орендар у різних ситуаціях. Наприклад, коли країна потерпала від COVID-19, ми згуртували свої сили й надали посильну допомогу регіону для боротьби з вірусом. Зокрема 2020 року було виділено 300 тис. грн на підтримку медичних закладів тодішнього Галицького району, а 2021-го для лікарні в місті Галич придбали вакуумний насос. Нинішній рік також став для усіх випробуванням, але «Контінентал» не перестав допомагати громадам», – наголошує заступник керівника кластера «Галич» зі зв’язків з громадськістю Ігор Метенька.

За словами Ігоря Метеньки, одним з основних напрямів соціальної діяльності нинішнього року стала підтримка захисників нашої країни. Не припинялася у 2022-му реалізація й інших проєктів – за таку активність та небайдужість до забезпечення добробуту населених пунктів аграрії дякують своїм партнерам-громадам. Загальний розмір інвестицій у соціальні проєкти для Галицької ТГ 2022 року становить 183,2 тис. грн.

Крім реалізації соціальних проєктів, Компанія сумлінно платить податки. Зокрема, цього року до бюджетів Галицької ТГ надійшло 1,7 млн грн податкових відрахувань. До місцевого бюджету – 1,2 млн грн, до обласного – 190 026 грн, до Державного – 316 711 грн.

«Кожен пайовик нашої Компанії може бути впевненим: його земля дала дохід не лише йому, а також громаді, – зазначає керівник регіонального структурного підрозділу Іван Андрусяк. – Виконуючи взяті на себе зобов’язання, ми щороку вчасно і в повному обсязі виплачуємо власникам земель орендну плату – у грошовій або натуральній формі, на вибір. Нинішнього року видавати пайовикам зерно пшениці завершили ще в серпні, а виплату орендної плати грошима – у листопаді».

Важливим для пайовиків є й те, що Компанія власними коштами допомагає в оформленні права власності на земельні ділянки, зокрема й через успадкування. Кваліфіковані юристи завжди готові надати консультацію та допомогти у розв’язанні всіх земельних питань. Для цього достатньо звернутися в офіс, який розташований в Івано-Франківську (вул. Крайківського, 1-б), чи зателефонувати на безплатну «гарячу лінію» 0800-508-805 або на номери: 067-41-35-085; 067-41-33-568.