«Контінентал» завершив весняну посівну

У «Контінентал Фармерз Груп» завершили весняну посівну кампанію. В компанії засіяли ярими зерновими, олійними та технічними культурами майже 100 тис. га. Цього року у структурі посівів компанії традиційно є соя, соняшник та кукурудза. З огляду на ситуацію у країні, навесні було внесено зміни у посівну структуру та додано стратегічно важливі для продовольства культури — гречку й цукрові буряки.

«Завдяки запасам посівного матеріалу та засобів захисту ми вчасно розпочали польові роботи і практично не зупиняли їх. Команда спрацювала на відмінно. Ми завершили роботи в заплановані терміни, – коментує ситуацію операційний директор «Контінентал Фармерз Груп» Віталій Ставнічук. – Бачимо, що посіви в доброму стані. Уже маємо 90 % сходів соняшнику та кукурудзи. Дуже стрімко починає проростати соя. Після завершення посіву переходимо до другого, критично важливого для культур етапу — внесення засобів захисту рослин від бур’янів, хвороб та шкідників».

Також компанія завершила посадку картоплі. Під неї, як і планували, відвели 2,2 тис. га. Озимі культури, які в структурі посівів «Контінентал» займають понад 86 тис. га, – в хорошому стані. Ріпак уже перейшов у фазу активного цвітіння.