«Контінентал» розпочав весняну посівну

У компанії «Контінентал Фармерз Груп» стартувала весняна посівна-2023. Завдяки сприятливій погоді цю роботу розпочали на декілька днів раніше плану. «Контінентал» розпочав із засіювання ярого ріпаку, під який відведено 15,9 тис. га. Крім того, компанія традиційно сіятиме соняшник, кукурудзу, сою, цукрові буряки та гречку. Загалом нинішнього року під ярі культури відведено 104,6 тис. га.

«Уже другу весняну посівну зустрічаємо в непростих умовах. Але, як і торік, ми налаштовані високоякісно та вчасно провести планові роботи, засіяти всі площі й зібрати з полів гідний урожай. Площа посівів у компанії загалом не змінилася, але водночас ми зважаємо на потреби продовольчої безпеки України, тож у цьому сезоні залишили у структурі посіву важливі продовольчі культури – цукрові буряки та гречку. Площі під останньою збільшено порівняно з минулим роком – з 1,2 тис. га до 3,9 тис.», – зазначив Георг фон Нолкен, генеральний директор «Контінентал Фармерз Груп».

Під час цієї посівної компанія використовуватиме частину власного насіння, зокрема під площі сої та гречки. Посівний матеріал під інші культури закуплено в повному обсязі та вже доставлено на склади компанії. Загалом для проведення сезону-2023 «Контінентал» має всі необхідні ресурси: паливно-мастильні матеріали, засоби захисту рослин і добрива. Повністю укомплектовано й технічний парк компанії.