«Контінентал» оновлює технічний парк

У рамках виконання плану капітальних інвестицій на 2024 рік «Контінентал Фармерз Груп» оновлює свій парк сільськогосподарської та спецтехніки. Зокрема компанія придбала 21 новий трактор різної потужності, 5 зернозбиральних комбайнів, 4 самохідні обприскувачі, 5 сівалок, агрегати для обробітку ґрунту, розкидачі добрив, спеціальну та іншу допоміжну техніку, а також обладнання для точного землеробства.

«Стан і якість технічних потужностей — серед головних чинників, від яких залежить, наскільки успішними будуть для нас найближчі виробничі сезони, – зазначає генеральний директор «Контінентал Фармерз Груп» Георг фон Нолкен. – Тому ми не відступаємо від затвердженого інвестиційного плану. Відповідно до нього компанія вже має перші в нинішньому році надходження техніки, яку активно задіюємо на весняних польових роботах. Чергові надходження, серед яких будуть технічні засоби для реалізації осіннього етапу польових робіт та складське обладнання для картоплі, плануються ближче до жнив».

Варто підкреслити, що всю нову техніку, що призначена для виконання сільськогосподарських технологічних операцій, «Контінентал» закуповує з урахуванням визначеної у компанії стратегії розвитку та уніфікації техпарку. Всю техніку повністю укомплектовано для дотримання стратегії використання систем точного землеробства. Вона забезпечує відповідність таким вимогам: якісна та стабільна робота автопілота, можливість управління нормою внесення продукту згідно з картою завдання, можливість автоматичного управління секціями агрегату, якісна робота систем телематики й можливості віддаленого сервісного доступу до моніторингу, синхронізація польових робіт, навігація по міжрядді тощо.