«Контінентал» готує потужності зі зберігання врожаю до сезону жнив

«Контінентал Фармерз Груп» готує потужності зі зберігання та переробки до приймання нового врожаю. Цього сезону компанія планує організувати зберігання врожаю на 5 елеваторах і 3 сушильно-зернових комплексах загальною потужністю понад 500 тис. тонн. 90% елеваторних потужностей уже готові до приймання врожаю.

Нинішнього року компанія вводить в операційну діяльність елеваторний комплекс у Городенці в Івано-Франківській області, який придбала торік. На елеваторі є дві паралельні лінії на приймання продукції, кожна з яких розрахована на 200 тонн зерна за годину. Є авто- та залізничне вивантаження. Загальна потужність одноразового зберігання комплексу – понад 87,5 тис. тонн.

«Підготовку елеваторів розпочали завчасно – ще на початку березня. Найближчим часом ремонт плануємо завершити, щоб комплекси були повністю готові до прийому продукції. На сьогодні на елеваторах ще є залишки з минулого сезону, але, за нашими розрахунками, наявних потужностей буде достатньо для прийому зібраного цьогорічного врожаю. Враховуючи ситуацію у країні та проблеми з подальшим відвантаженням продукції, ми забезпечили додаткове місце для її тривалого зберігання. Зокрема закупили полімерні рукави й зернопакувальні та зернорозпакувальні машини. Такий спосіб складування дозволяє розміщувати продукцію без втрати якості щонайменше рік», – зазначив операційний директор «Контінентал Фармерз Груп» Віталій Ставнічук.

Нагадаємо: майже усі елеватори компанії – силосного типу. На своїх активах «Контінентал» може зберігати урожай мінімум 12 місяців. Компанія розраховує розпочати першу хвилю жнив наприкінці червня та зібрати врожай озимих культур із 86,2 тис. га.