«Контінентал Фармерз Груп» – за відкрите партнерство

«Контінентал Фармерз Груп» підтримує принцип відкритого партнерства. Саме тому представники компанії на чолі з її генеральним директором Георгом фон Нолкеном зустрілися з чільниками громад, старостами та відповідальними пайовиками Івано-Франківщини. Вони відзвітували про здобутки, результати виробничої діяльності, а також розповіли про сплачені податки й реалізовані на теренах області соціальні проєкти.

Як зазначив Георг фон НОЛКЕН, для компанії важливо бути відкритою перед пайовиками та громадами, з якими вона співпрацює. Такі зустрічі дозволяють не лише розповісти про плани та фактичні досягнення, а й отримати зворотний зв’язок.

«Ми не відгороджуємося та не ховаємося за парканами. Ми відкриті для влади й пайовиків. Для нас дуже важливо комунікувати прямо, чути і розуміти, що їх турбує. Адже формат живого спілкування – найефективніший спосіб для налагодження тісної співпраці. Переконаний, що такі зустрічі підтверджують нашу готовність до діалогу та спільного розв’язання проблем. Ми відповідаємо на всі запитання, не боїмося незручних звернень. Так само прозоро звітуємо про свою діяльність – усе, що ми робимо, можна побачити. За це люди нас цінують», – наголосив Георг фон Нолкен.

Під час зустрічі директор департаменту земельних ресурсів компанії Віктор Вальчук окреслив позицію «Контінентал Фармерз Груп» щодо відкриття ринку землі та пояснив юридичні аспекти, які цікавили представників територіальних громад. Він розповів, що з відкриттям земельного ринку в Україні для компанії нічого не змінилося. Вона й далі працює в рамках чинних договорів оренди земельних наділів, які діють, навіть якщо змінюються їхні власники. Тож якщо той чи інший пайовик усе-таки вирішує продати свій пай, орендну плату отримуватиме новий власник.

«Я вважаю, що слід дуже зважено підходити до рішення, продавати земельні ділянки чи ні. Пам’ятайте, що це не просто актив, який зростатиме в ціні, а актив, який щороку може генерувати додатковий дохід. Я не радив би пайовикам продавати земельні наділи, але якщо все-таки це треба зробити, ми можемо надати безоплатну юридичну консультацію – які документи потрібні, як оформити право власності тощо. Для цього у нас діє «гаряча лінія» – 0800-507-766. Саме туди можна звернутися з питаннями, які стосуються земельної реформи», – наголосив В. Вальчук.

Кластер «Карпати» – регіональний структурний підрозділ «Контінентал…», охоплює Івано-Франківську та Тернопільську області. На його території компанія орендує у 17 тис. пайовиків понад 31,1 тис. га, працюючи у новостворених Івано-Франківському, Коломийському та Калуському районах. У структурі посівів – озимі пшениця, ріпак, ячмінь, а також кукурудза, соя та соняшник. Агрохолдинг є одним із найбільших платників податків в аграрній сфері. Торік було сплачено приблизно 139,3 млн грн податків на територіях, де розташовані землі кластера «Карпати». Крім своєї основної діяльності, торік компанія спрямувала 4,4 млн грн на соціальну підтримку громад області. З кожного гектара виділяють 130 грн соціальної допомоги.

Опріч цього, додатково компанія спрямовує кошти на підтримку кооперативного руху. Як розповів керівник соціально-інвестиційного відділу «Контінентал…» Василь Мартюк, розвиваючи кооперативи, компанія сприяє створенню додаткових робочих місць у сільській місцевості. Водночас від діяльності кооперативних об’єднань агрохолдинг прибутку не отримує. За підтримки «Контінентал Фармерз Груп» створено 32 кооперативи: 13 пасічних, 10 ягідних, п’ять молочних, два із сушіння та ще два з інших напрямів. Компанія не лише надає фінансову допомогу на їхній розвиток, а й усіляко сприяє із навчанням членів кооперативів.

Комерційний директор «Контінентал Фармерз Груп» Юрій Кузьм’як презентував програму співпраці для малих і середніх фермерських господарств. Вона передбачає придбання добрив та засобів захисту рослин зі знижками компанії, допомогу в реалізації врожаю за вигідними цінами та можливість скористатися послугами виробничих потужностей компанії (елеватори, насіннєві заводи, картоплесховище).

«Партнерство з «Контінентал…» вигідне, адже ця програма дає можливість заощадити кошти, що дуже важливо для фермерів. Вони вміють вирощувати гарний врожай, але не завжди мають де його збути. Ми можемо запропонувати високу, конкурентоспроможну ціну на нього. У нас є великі виробничі потужності – цього року пропонуємо нашим партнерам скористатися ними. Також можемо допомогти з реалізацією врожаю, логістикою та залізничним сполученням. Ми працюємо за принципом «Для партнерів – як для себе». За консультацією звертайтеся на телефон 067-678-60-06», – зазначив Ю. Кузьм’як.

До речі, такі зустрічі відбуваються на всіх структурних підрозділах компанії. У «Контінентал…» переконані, що так можна ще більше поліпшити роботу в громадах, у яких присутня компанія, зміцнити співпрацю та налагодити діалог.