Кемпінгове містечко «Байки бойка» постало у Витвицькій територіальній громаді

У Витвицькій територіальній громаді, що на Долинщині, постало кемпінгове містечко «Байки Бойка», невдовзі відбудеться його відкриття. Про це поінформувала керівниця громадської ініціативи - проєктно-освітній центр «Агенти змін» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, фахівчиня з питань реалізації проєктів регіонального/місцевого розвитку, доцентка кафедри фінансів ПНУ ім. В. Стефаника Світлана Кропельницька.

За словами С. Кропельницької, проєкт «Створення кемпінгово-наметового містечка «Байки бойка» в урочищі «Бовкоти» Витвицької ОТГ» здобув перемогу на обласному конкурсі проєктів розвитку місцевого самоврядування Івано-Франківської обласної ради. Його співавторами є студенти-фінансисти Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Андрій Сікан і Юрій Гулей за менторської підтримки фахівчині «Агентів змін», доцентки кафедри фінансів ПНУ ім. В. Стефаника Тетяни Мигович. Проєкт спрямований на фізичний та духовний розвиток особистості, популяризацію активних форм відпочинку та історико-культурної спадщини цього прекрасного туристично-рекреаційного куточка Долинського району нашої області.

Т. Мигович наголосила, що це одна з історій успіху «Агентів змін». А розпочалась вона з конкурсу «Сьогодні креативна ідея – завтра реальна справа», що був організований Івано-Франківським відділенням Асоціації міст України та Проектно-освітнім центром «Агенти змін» Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.

Проєктом «Наметове містечко «Байки бойка» хочуть допомогти розвинути туристичний потенціал населених пунктів, що входять до Витвицької ОТГ. Це Бойківщина, високогірна частина Долинського району, відома водними ресурсами, мальовничими краєвидами, пам’ятками історії та архітектури. Живописні вершини передгір’я Карпат-Бескидів із відкритими просторами забезпечують дальність видимості та багатоплановість огляду навколишніх панорам.

У громаді звернули увагу, що дуже важливо залучати всі можливі ресурси для її поступу, проте акцент робитимуть на розвиток туризму, оскільки це недооцінений її потенціал.

Виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрій Стефанчук зазначив, що створення кемпінгового містечка «Байки Бойка» стало можливим завдяки підписаному меморандуму між Івано-Франківським РВ АМУ та ПНУ ім. В. Стефаника, який сприяє впровадженню ініціатив органів місцевого самоврядування у проєктній діяльності та залученню студентства до розробки ідей задля розвитку громад. «Байки Бойка» – це один з яскравих прикладів проєктів, що відкриє можливості для популяризації унікальних природних місць, які приваблюють туристів», – підсумував Ю. Стефанчук.

Редактор відділу газети “Галичина”