Івано-Франківщина отримає субвенцію на будівництво спорткомплексів і басейнів та обладнання для ЦНАПів

Кабінет Міністрів України в рамках політики розвитку дитячого та юнацького спорту виділив загалом 350 млн. грн на програми ремонту чинних та будівництво нових спортивних комплексів при школах, а також 50-метрових та 25-метрових басейнів й оздоблення прибасейнових територій.

Відповідні рішення було ухвалено під час засідання уряду 5 липня, інформують в Асоціації міст України.

Скажімо, обсяг субвенції на оновлення й будівництво басейнів сягнув 200 млн. грн. Гроші виділять на 10 проектів у Донецькій, Миколаївській, Запорізькій, Івано-Франківській, Чернівецькій, Черкаській, Львівській областях та м. Вінниці.

Обсяг субвенції на оновлення пришкільних спорткомплексів становить 150 млн. грн. Гроші буде виділено на понад 80 проектів в різних регіонах України, в тому числі у великих містах та об’єднаних громадах. Йдеться як про закриті спортивні комплекси, так і відкриті стадіони.

Крім цього, уряд прийняв рішення про виділення 70 млн. грн. на закупівлю обладнання для Центрів надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс».

Це обладнання дозволить їм видавати паспорти громадянина України та паспорти громадянина України для виїзду за кордон, посвідчення водія, а також реєструвати авто.

Завдяки такому рішенню уряду жителі сіл, селищ та міст зможуть оформлювати необхідні документи у своїх громадах – не потрібно буде їхати в обласний чи районний центр, щоб отримати відповідні послуги.

Редактор відділу газети “Галичина”