«Галичина» за 22 липня: Як «мінусуватимуть» олігархів, «Недовершена самостійність», уже по децентралізації, а проблем більшає, «вінегретові» тарифи на газ…

«Мінусуватимуть» олігархів, плюсуючи їхні статки?» – таким запитанням-заголовком розпочинається редакційна стаття, що відкриває цей випуск часопису. З неї довідаєтеся зокрема, чому так званий антиолігархічний проєкт, який з ініціативи Президента Володимира Зеленського розглядає Верховна Рада, може стати найглибшим дном українського правового поля.

Газета «Галичина» підготувала низку інтерв’ю з людьми, які щодня своєю працею утверджують Незалежність України, наближають її до того ідеалу, про який мріяли, за який боролися і віддавали свої життя українські герої. Читайте перший матеріал із цієї серії під заголовком «Недовершена самостійність» – інтерв’ю з відомим філологом і громадським діячем професором прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Миколою Лесюком.

Чому на ринку газу ринкові правила не діють? Про це йдеться в публікації «За принципом вінегрету», в якій, окрім усього іншого, розкривається й механізм формування тарифів на блакитне паливо для побутових споживачів.

Під рубрикою «Децентралізація без рожевих окулярів» видання продовжує інформувати своїх читачів про те, як живуть-поживають територіальні громади Прикарпаття. Цього разу гостем газети є голова Ланчинської сільської ради територіальної громади Надія Данилюк.

В інтерв’ю з головою Івано-Франківської крайової організації Народного Руху України Ярославом Єфімчуком газета продовжує вести «Літопис незалежності» – друкувати розповіді про буремні 1989 – 1991 роки, коли в суспільстві визрівала ідея постання самостійної України.

У цьому числі «Галичини» читайте й завершення науково-популярного дослідження про такий метафізичний феномен, як телепортація.